case jx75c hidrolik kolları

Ynt: case jx75c hidrolik kolları

coyote26 link=topic=77683.msg919089#msg919089 date=1410732832' Alıntı:
nıye oyle bırsey yaptınız ki kol ayarlarıyla daraltamadınz mı cok mu dar kultuvatorunuz? bır zararı olacagını dusunmuyorum acıkcası
sag kolu sola aldım sol kolu saga aldım ama kolları ters çevirdim yani o yuvarlak dana gözleri var onlar aşagı bakıyor kültünün takılacak yerlerine olmadı markası da birleşim merdaneli

Kultivatörün yükü kanca kolların tırnaklarına binecektir öyle kullanılması yolda seyahat halindeyken büyük risk. Bence kultivatörün bağlantı yerlerini kanca kollara uygun şekilde yaptırabilirseniz daha güvenli olur

Kolu tekrar eski haline döndürseniz, ispiralle dokunan yerlerinden biraz alsanız, kurtarmaz mı. Çünkü kanca kazara açılırsa sizide traktörüde sakat eder.

wr1924 link=topic=77683.msg919378#msg919378 date=1410873781' Alıntı:
Kolu tekrar eski haline döndürseniz, ispiralle dokunan yerlerinden biraz alsanız, kurtarmaz mı. Çünkü kanca kazara açılırsa sizide traktörüde sakat eder.
yok kurtaracak gibi deyil bu gün denedim bi sorun çıkmadı yaklaşık olarak bi 30 dönüm sürdüm daha önce hiç böle çalışan bi arkadaş olsa bi tecrübe edinirdik ama yok galiba