[Gopro] Ares ve Same Ayçiçeği Teslimatında!

Ynt: [Gopro] Ares ve Same Ayçiçeği Teslimatında!

<<B.Özyurt>> link=topic=77759.msg920167#msg920167 date=1411072435' Alıntı:
Herkese teşekkürler arkadaşlar. Devamı yakında gelecek,bir video üzerinde daha çalışıyorum.

İzleyemeyen arkadaşlar için şöyle söyliyim, hotspot kullanıyorsanız size yabancı ülke ıpsi veriyor. Ve bu yabancı ülkelerden bazıları video içinde şarkı olduğu için telif hakkı dalgası karıştırmışlar. Şarkı uyumlu olur diye koymuştum ama benim hatam,üzgünüm. Ayarlarınızı Türkiye ' ye çevirip izleyebilirsiniz. Teşekkürler tekrar :)

Ertaç abiiii hoşgeldin. Eleştirsene biraz beni :D
elestırme ısını ızleyenlere bırakalım ;) nasıl gopro beklentılerı karsıladı mı ?

ertac sahin link=topic=77759.msg920171#msg920171 date=1411072731' Alıntı:
elestırme ısını ızleyenlere bırakalım ;) nasıl gopro beklentılerı karsıladı mı ?

Tabii ki abi, her işimi yapıyor. Geçen lunaparka gittik arkadaşla, emniyet borusuna taktım kamerayı,efsane çekimler yapmış :D sadece daha büyük hafıza kartı alıcam :D

ertac sahin link=topic=77759.msg920490#msg920490 date=1411158728' Alıntı:
barıs baska baslıklarda aramayayım mancarlar ne verıyo la :S verım yuksek seker yok dıye bı duyum aldım bızm ordan ;)

Verim 8 9 ton arası şeker 10-12 arası :( Tonaj çok şeker yok sıkıntı büyük bakalım bişeyler yapacaklar.

Berk abi on numara beş yıldız olmuş,ellerine sağlık.
Abi bu arada geçen hafta Ballıhoca köyüne geldim,geçtiğin yerleden çıkardım biraz.Bizim oradaki akrabalara sordum,sanırım babanın adı Mustafaymış-yanlış hatırlamıyorsam- sana özelden yazıcaktım ama okullar açılınca bir türlü vakit bulamadım,o yanından geçtiğin otobüs var -0.35- o otobüslede Muratlı ' ya geçtik abi.Çok güzel yermiş,herneyse videoda çok güzel olmuş abi ellerine sağlık..:)

O zaman bizim akrabalar yanıldı abi.Orda annemin bir kaç akrabası var öyle gezmeye geldik,ordan Muratlı ' daki akrabalara geçtik abi gelirken babam getirdi dönerken o otobüsle döndük :D Sonra oraya gelince dedim böyle böyle bi sorayım tanırlar mı ederler mi diye soy isminden tanıdılar büyük traktörleriniz olduğunu çiftçilik yaptığınızı söylediler sonra Berk abi deyince Mustafa ' nın çocuğu mu acaba falan dediler bende bi sana sorayım dedim :D

keltaşlı link=topic=77759.msg920561#msg920561 date=1411210512' Alıntı:
avrupayi bi video olmuş. soldan gittiğin ve kamyonun sağladığını görünce acaba ingilterede mi çekilmiş diye düşündüm. kurallara dikkat.

Köyde kum ocağı olduğu için 50 ton kum yüklü sevgili kamyoncularımız sayesinde yolun sağ tarafı giderek çötü,artık dolu arabarla giderken arkadan veya önden araç gelince sağa kaçmak istemiyoruz, bu yüzden soldan gittim orada :D

meaTRicks link=topic=77759.msg920555#msg920555 date=1411205599' Alıntı:
O zaman bizim akrabalar yanıldı abi.Orda annemin bir kaç akrabası var öyle gezmeye geldik,ordan Muratlı ' daki akrabalara geçtik abi gelirken babam getirdi dönerken o otobüsle döndük :D Sonra oraya gelince dedim böyle böyle bi sorayım tanırlar mı ederler mi diye soy isminden tanıdılar büyük traktörleriniz olduğunu çiftçilik yaptığınızı söylediler sonra Berk abi deyince Mustafa ' nın çocuğu mu acaba falan dediler bende bi sana sorayım dedim :D

İyi bari çiftçilik yaptığımızı biliyolar en azından :D

Berk Güzel Video Olmuş Hacı Eline Sağlık :) Daha Güzel Videolar Bekliyoruz, Hatta Sen Trakkulup Türkiye Turuna Benim Ordan Başla İstersen Bayramdan Sonra 1 Haftalığına Benim Orda Ayçiçek Hasatı, Fasulye Hasatı Ve Pancar Sökümünde Görüşelim :D