Tümosan 7/24 Yanınızda

transit.gif
boxer.gif

TÜMOSAN “7/24” Müşterisinin Yanında

Hizmetinize sunulan ürünün, her zaman, TÜMOSAN olarak arkasında durarak, bu büyük ailede sizleri mutlu bir üye olarak görmek istiyoruz. TÜMOSAN, her gün 24 saat sağladığı teknik servis desteğiyle müşterisine kesintisiz satış sonrası desteği sağlamakta ve müşterisinin yaşadığı sıkıntıları en kısa ve en kolay şekilde gidermeye çalışmaktadır.

Ynt: Tümosan 7/24 Yanınızda

şu tümosan servisi eger sesimi duyarlarsa neden bize bugüne kadar ugramadı acaba. her şey gösteriş. dostlar alışverişte görsün. bizdeki tümosan degilmi yoksa benim ödediğim paramı degil acaba. AKILLI OLUN EY MİLLET MASSEYDEN VAZGEÇMEYİN BOŞVERİN TÜMOSANI

kardeş sen tümosanı beğenmeyle alakası yok sen tümosan düşmanısın bana göre biz aradığımız zaman tak kapımızdalar sen arayınca neden gelmesinlerki herkese geliyorda sanamı gelmiyor birde sana şunu diyeyeyim bende tümosan 85-80 4*4 var tekerler yag basıncı ile dönüyor isteğin motoruda getir istediğin masseyide beklerim tarladada güçtede performanstada arka arakayada baglarım

tümosoncu link=topic=8713.msg102470#msg102470 date=1228059787' Alıntı:
kardeş sen tümosanı beğenmeyle alakası yok sen tümosan düşmanısın bana göre biz aradığımız zaman tak kapımızdalar sen arayınca neden gelmesinlerki herkese geliyorda sanamı gelmiyor birde sana şunu diyeyeyim bende tümosan 85-80 4*4 var tekerler yag basıncı ile dönüyor isteğin motoruda getir istediğin masseyide beklerim tarladada güçtede performanstada arka arakayada baglarım
anlamadım hangi teker yağ basıncı açıklarmısın arkadaşım

keskinlii link=topic=8713.msg100576#msg100576 date=1227643291' Alıntı:
şu tümosan servisi eger sesimi duyarlarsa neden bize bugüne kadar ugramadı acaba. her şey gösteriş. dostlar alışverişte görsün. bizdeki tümosan degilmi yoksa benim ödediğim paramı degil acaba. AKILLI OLUN EY MİLLET MASSEYDEN VAZGEÇMEYİN BOŞVERİN TÜMOSANI
AZINDAN BAL DAMLIYO KARDEŞ

keskinlii link=topic=8713.msg100576#msg100576 date=1227643291' Alıntı:
eyw kardeş...
tümosoncu link=topic=8713.msg102470#msg102470 date=1228059787' Alıntı:
bende bişey anlamadım açıklaması varmı acaba??

tümosana dil uzatıp laf atma yazdıklarından belli sende tümo yok bunlar karalama massey uzel iflaz etti üç gün sonra parçasını bulamayıp çöpe atma gel sende tümo al parça yönündende servis yönündende rahatlaaaaa alk-*s

simdi cocuklar isin aslina gelelim bende 97 den beri tumosan kullanicisiyim
simdide 2008 aldim tumosani bitirmisler 97 model her yonuyle yenilerden iyi idi sirf bunda konfor var ama cekis gucu bitmis kalite bitmis gicik oldum satacam alanda yokvarsa alan vereyim 7580NK 2008 model ok slmlr

ARKADAŞLAR ŞU AN FABRİKADA 10 ADET 7/24 SERVİS ARACI BULUNMAKTADIR.KULLACILARIN YANILDIĞI BİR KONU VAR ARKADAŞLAR ARIZASI OLMAYAN BİR TRAKTÖRE SERVİS NEDEN GELSİN.ADI ÜSTÜNDE TEKNİK SERVİS.ÖLE OLMASAYDI ÜZERİNDE 7/24 GÖSTERİ VS OLURDU.

ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİM ARAÇLAR ŞUAN AKTİF OLARAK ÇALIŞMAKTA VE BÖLGELERE ARIZA OLMASADA RUTİN İŞ GEZİLERİNİ DEVAM ETTİRMEKTEDİR.FABRİKADAN CIKAN ARAÇLAR YETKİLİ SRRVİSLERİN YANINA GİDEREK ARIZALI VE SORUNLU TRAKTÖRLER HAKKINDA BİLGİSİNİ VE NOTUNU ALIR. AKABİNDE YETKİLİ SERVİSLE O MÜŞTERİLERİ GEZER.BURDA ZAMAN SÖZ KONUSUDUR.PLAN VE PROĞRAM DAHİLİNDE BU İŞLER YÜRÜMEKTEDİR.SERVİS ARKADAŞLAR İŞLERİNİ BİTİRDİKTEN SONRA O BÖLGEDE KONAKLAMADAN DİĞER BÖLGELERİNE İŞLEMLERİNİ YAPMAYA GİDERLER.ÖNCE ARIZA ZAMAN KALIRSA MÜŞTERİ ZİYARETİDİR.

SAYGILARIMLA...

kardeş tümonun ön lastikler yağ basıncıyla dönüyo demişsin sana bunu kim dediyse fena sallamış alta koskaca dönen ön tahrik milini görmüyomumusun?ön tahrik yağ basıncıyla olsaydı tahrik mili olmazdı ve ön diferansiyele türbinli tahrik için 4 boru girişi olurdu 2 ileri gidiş 2 geri gidiş ve ileri geri vites levyesinin altında hidrolik valf olurdu bak bakalım senin tümoda o varmı?tümosanı severim güzel motor ama sana bunu kim dediyse yalan s...kmiş:)

kardeş sizin tümosanların şanzımanını erkunt yapıyo ben orda 2 sene çalıştım normal klasık tip senkromeçli planet dişli tipi şanzıman kullanıyo bu traktör hidrostatik mide lastikler yağ basıncıyla dönecek saçma bişey söylamişsin

samimitrak nikli arkadaşım burda benim kimseyi zorla ikna etmek gibi bir niyetim yok.görünen köy klavuz istemez.. tümosanın mı var? varda sıkıntımı yaşıyorsun,,yoksa sağın solun dolduruşuna mı geliyorsun??
ayrıca tümosanı zaten tanıyan tanıyor. biz elçiyiz... elçiyede zeval olmaz...