Fiat 60 56 traktör aldım.

Arkadaşlar uzun aramalar sonucu daha pulluk bile takılmamış 1300 saatte bir 98 model iveco motor 60 56 kabinli aldık. Traktörün çekisi bana biraz az geldi patinajı biraz fazla gibi kullanan arkadaşların önerilerini bekliyorum

Ynt: Fiat 60 56 traktör aldım.

hayırlı olsun.Dedemlerde 97 modeli var en az üstünde 200 saat yapmışımdır.seri pratik kullanışlı az yakıtlı bir motor.lakin çekisi berbat diyebilirim liftomaticli newholland 60 c daha iyi bana göre.5900 saat de rektefelik oldu değiştirecekler sanırım.O klasmanda 60-66 yı tek geçerim güçte 640 dan aşağı kalır yanı pek yok kullanım kolaylığı vs diğer herşeyi üstün zaten.

Fiyatı falan bana uygun geldi 23 750 ye aldık bir 2000 model 60 66s vardı fren balataları bitik on tekerler bitik 1600 saatte 26 dan aşşağı düşüremedik 25 e bıraksa onu alacaktım. Bunların yakıt seriliği iyi yolda gene fordu arıyorum hele yukde çok sekeliyor Ford taksi gibi umrunda olmaz tam gaz gidiyordu çekisi forddan daha kötü gibi bunların hepsini boyle

malesef kara kafa 60-56 lar öyle diye biliyorum eski düz burunlar ağır devir.70-56 teker 16.9-30 daha büyük kötü olur.valla bizde bir yeğene sakaryada 60-66 felan baktık 29 dan aşağı bulamadık.valla ben olsam 2000 daha veririm param yoksa kalanını senet yapar 66 alırdım arkadaşım hem 60-56 dan daha ağır onun kadar patinaj yapmaz zannedersem :D

Yerim küçük olduğu için 60 beygir ustu fazla gelir. Fiata yabancı değilim bu 3. Fiat olacak kapımızda daha önce 70 56 4*4 ve 480 lik Fiat geçti. Model yükseltmek ve uygun bulduğum için tercih ettik 60 56 yı ama beni çok yanılttı bugun deneme amaçlı fordla bağlamışlar kaç sefer denemelerine rahmen Ford her seferde götürmüş ucuza aldım saatide az o yüzden sıkıntı yapmıyorum satsam kar ederim fazlasıyla Reşat altın gibiler karabaş fiatlar