Navara mı? Amarok mu?

Ynt: Navara mı? Amarok mu?

Tumosan66 link=topic=77866.msg921109#msg921109 date=1411454413' Alıntı:
Arkadaslar Nissan Navara ve Amarok arasinda kaldik sizce hangisi.. kullanan varmi aranizda?
Ben mazdanın 4*4 unu kullanıyorum japon grubu oldugu için saglam ve parçası bol bulunan bir araba bence sizde japon grubu olan nıssanı alın ve alabiliyorsanız 6 ileri vites olanından alın amorokların motoru 2000 cc o motor pickupa az gelir o nedenle amorokların yakıtı fazla hangi marka pickup alırsanız alın motoru 2500 cc den aşagı olmamasına dikkat edin.

Güç isterim diyorsanız Navara derim.
Amarok kullandım bastığın zaman güzel gaz yemiyor, en azından navara kadar hızlı gaz yemiyor.Ve Amarok 160-170 ' i geçmiyor.
Navarada gaza bastığın zaman geriye doğru yapıştırıyor.Amarokun güzel yanı da az yakıyor olması...

aslan26 link=topic=77866.msg921121#msg921121 date=1411457541' Alıntı:
Ben mazdanın 4*4 unu kullanıyorum japon grubu oldugu için saglam ve parçası bol bulunan bir araba bence sizde japon grubu olan nıssanı alın ve alabiliyorsanız 6 ileri vites olanından alın amorokların motoru 2000 cc o motor pickupa az gelir o nedenle amorokların yakıtı fazla hangi marka pickup alırsanız alın motoru 2500 cc den aşagı olmamasına dikkat edin.
pick up ta amarok tartişmasız öndedir yeni canyon seriside çok güzel.navara tutulmayan bi modeldir aşırı yakıt tüketiminden dolayı ve bunun için nissan np300 modelini çıkardı yani eski kasaya dönüş.galerileri gidin bakın navaradan çok pic up yoktur.yakıtta sıkıntılı.2000 motor yapıldıktan sonra öyle bi yetiyorki.birde marka merakınız yoksa ssangyounggun pickupına bakın.

arapörenli link=topic=77866.msg921126#msg921126 date=1411459746' Alıntı:
pick up ta amarok tartişmasız öndedir yeni canyon seriside çok güzel.navara tutulmayan bi modeldir aşırı yakıt tüketiminden dolayı ve bunun için nissan np300 modelini çıkardı yani eski kasaya dönüş.galerileri gidin bakın navaradan çok pic up yoktur.yakıtta sıkıntılı.2000 motor yapıldıktan sonra öyle bi yetiyorki.birde marka merakınız yoksa ssangyounggun pickupına bakın.
Navaranın yakıtı fazla diyorsunuz ama katolog degerlerinde amorokla navaranın 100 kmdeki yakıt tüketimi hemen hemen aynı ve amoroklar yüksek araba araba havaleli duruyor virajlara hızlı girmede araba bir tarafa kendini atabilir.Şu sıralar mitsubishide çiftçilere özel traktor kredisi gibi 5 yıl vadeli harman ödemeli kampanya vardı isterseniz bir onada bakın.

nissanla vw ' i kıyaslamak pekte doğru değil..
nissan tabiki yabana atılacak bir marka değil çoğu rakibine bugüne kadar ezici birüstünlük sağlamış marka ..
vw ise daha üst sınıf ve kendini ispatlamış ekoll.

arazi işini en iyi bilenlerdendir nissan geçmişi var bi kere bu konuda.
arazi kosullarında dayanıklılık güç istiyorsan navara konfor istiyosan amorak almanlar yumuşak konforlu araç yapar
bencede nissan ve vw arazi konusunda kıyaslanmaz nissan vw nin üzerinden geçer gider :)