New Holland L95 kanola yeri hazırlığı 40ayak Bülent kültivatör

New Holland L95 & Bülent kültivatör 40 ayak

voLMDD.jpg

9p5k7O.jpg

02kOXV.jpg

66k3Bk.jpg

aBDkvd.jpg

Ynt: New Holland L95 kanola yeri hazırlığı 40ayak Bülent kültivatör

Makina yine iş başında.Ön lastiklerin değişime uğraması ayrı bir hava katmış L95 e.Tav hakkaten çok iyi,böyle büyük kültivatörler ile iyi iş oluyor.

Cümleten teşekkürler :) Ömer 9500 saat oldu motor ve organlarına daha anahtar deymedi artık deydir diyor biraz fazla yakmaya başladı :)

Selamın aleyküm konuyu yeni gezerken gördüm güncelliycem müsadenizle bir kaç sorum olucak

Kultivatörün fiyatı nekadar markası ne ayak kırılması nasıl kırılınca değiştirmesi nasıl?

Çamurdan veya taştan arkadaki merdaneler tıkanıyor mu? pullukla sürülmüş tarlada direk bu ekipman kullanılabilir mi?

Paylaşım için teşekkürler :)

ORION link=topic=77873.msg954985#msg954985 date=1420737072' Alıntı:
Selamın aleyküm konuyu yeni gezerken gördüm güncelliycem müsadenizle bir kaç sorum olucak

Kultivatörün fiyatı nekadar markası ne ayak kırılması nasıl kırılınca değiştirmesi nasıl?

Çamurdan veya taştan arkadaki merdaneler tıkanıyor mu? pullukla sürülmüş tarlada direk bu ekipman kullanılabilir mi?

Paylaşım için teşekkürler :)

:p

Şuan için fiyat bilgim yok nedersem yalan olur. Şu linkten kendilerine ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsin ayrıca fotolarada detaylıca bakabilirsin hangi modeli tercih ediyosan,

http://www.bulenttarim.com/kultuvator.html

Markası Bülent Kardeşler, ayak kırılması bir kere oldu değiştirmesi kolay. Çamurda elbetteki merdane tıkanıyor biraz toprak yapısıylada alakalı. Taşta tıkandığına hiç rastlamadım tabi bu senin taşa bakış açına bağlı :) Pulluk ile sürülmüş tarlaya direkt bununla girmenin örneği yok bu ekipman tohuma yatak hazırlamak için ve tarlayı ekime hazır düz bir hale getirmek için kullanılır öncesinde toprağın durumuna göre disk tiller yada tiller veyahutta disk harrow çekmek gerekir.