BU İKİ ARABA ARASINDA KALDIM SİZİN TERCİHİNİZ NE YÖNDE OLURDU VE NEDEN ....

Ynt: BU İKİ ARABA ARASINDA KALDIM SİZİN TERCİHİNİZ NE YÖNDE OLURDU VE NEDEN ....

bence ikisini de alma :)
Tekirdağ plakalı aracın Diyarbakır ' da ne işi var.
sahibi asker, polis veya öğretmen olabilir. oraya tayini çıkmıştır.
Diyarbakır ' da trakya plakalı aracı yakarlar.
adam belki de o yüzden satıyor. 2000 model araç. gaz takılmış fakat 2,0 motor var.
fazla yakar.

diğeri Mercedes ama Rize.
rutubet boldur. çürüme olabilir. 1995 model araca o para verilmez. 2,0 motor o da fazla yakar.

bence ucuz bi Toyota bul. 1,4 motorlu, gazlı. temiz :)

Ynt: BU İKİ ARABA ARASINDA KALDIM SİZİN TERCİHİNİZ NE YÖNDE OLURDU VE NEDEN ....

2,0 d segmenti araç alacağım accord uzun yolda corollaardan az yakıyor mercedesi denemedim accord samsunlu aracı dişyarbakırdan almış temiz bir geçmişi var mercedesinse sahibi çok iyi bir insan inşallah aracıda öyledir çürüğü yokmuş 1 senedir rizedeymiş

Yaşlı otomatik Mercedes , her an sıkıntı çıkarmaya müsait.Accord ' a gelirsek manuel olması iyi 200bn km benzinde çalışmış olsa çok değil fakat LPG ' de kaç km ' dir hangi şartlarda kullanıldığı önemli.Ama Şahsi kanaat olarak Honda daha sıcak geldi.

terdıh ıkısı arasındaysa tabıkı honda mercedesler bu serıler ark demıstı parcası pahalı ve bulunmuyor bırde sorun cıkartır demıstı

Mercedes yaşlı hemde otomatik honda şimdiye kadar benzinde kullanıldıysa pek sıkıntı çıkarmaz düşüncesindeyim.Ben olsam hondayı alırdım.

honda = atik sağlam ekonomik seri ve genç işi illa ki sıkıntılı parçası var illaki beğenilmeyen yönleri ve eksileri var mercedes = aşırı olmasa da kısmen hantal ultra sağlam dayanıklı ve her erkeğin hayali arkadaşlar yazmışlar yok otomatik yok yaşlı diye 1973 model 230.6 nin konforu ve sağlamlığını verebilecek bir arabaya henüz binmedim audi honda toyota alfa mitsu tosba bmw dahil dayanıklılık konusunda en önde gelen markanın arabalarına yaşlı demek ayıp olur fakat baştan söylemesi mercedes e bol para ve usta şart honda ise sıradan 2.0 motorlu bi japon işte :) çok arkadaşımın bildiği bi sözle bitirelim paran varsa alman paran yoksa japon

Özendim, ben de açıcam böyle bir konu: tek teker el arabası ile 3 tekerli işportacı arabası :)

Mustafaaa.. Kubo ' dan vazgeçme.

omeryucel link=topic=77874.msg922196#msg922196 date=1411793649' Alıntı:
Benzinli honda ya 22 bin küsür verileceğine http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-yorukler-otomotiv-den-sedan-focus-1.6-tdci-trend-celik-jantli-180995538/detay gibi ford dizel arabalar alınabilir. 2.0 ı aratmayacağına eminin. 2010 focus trend 1.6 var bende hem arazi hem asfalt girip çıkmadığı yer kalmadı tavsiye ederim.
ben d segment araba alacağım foocus c segmenti c de konfor yok gitmeye kalkınca xli corollada gidiyor

Mustafa kardeşim öncelikle hayırlı olsun . iki araba arasında tercih dersen ( NEREDE KULLANACAĞINA BAĞLI ) . Mercedes daha çok asfaltı sever . arkadan itişli ve daha sağlamdır .
Honda önden çekişli daha kibardır , motor olarakta mercedese yakın sağlamlıktadır .
benim size tavsiyem ( D ) sekmenti araba alacaksanız . Toyota avansis ( 1999 -2000 )almanızı öneririm . ayni fiyatlarda bilgi .
ama kesinlıkle TÜP kendiniz takın . veya bildiğiniz yeni takılmış bir araç olmalı . çünkü tüp ömrü tahmini 100.000 km dir .
bundan sonra sibopları eritir . yeni tüp versiyonlarında bunun etkisini daha azaldığını söylediler ama kesin bilgi yok .
toyotanın servis olayı daha fazla . hemen her yerde bulabilirsin . benim her iki servistede bakım müdürleri arkadaşlarımız var .
ben şahsım olarak 1996 yılından beri D sekmenti arabaya binerim . tüpte taktırmadım . y6alnız kesinlikle avansiste 1998-1999 - 2000 model olmalı . tüp takacaksanız . veya yeni modellerinde 1800 motor olanlara takılıyor .2003 ten sonra ki modellerine takılıyor ama randıman vermiyor . bir teknik personel olarak bu kesin bilgidir . hala araştırma devam ediyor . kesinlikle D sekmenti kullanınca farkı göreceksiniz . konforları mükemmel . alırken dikkat . lütfen arabanın sağı solu oynanmamış olsun .