motor hidrolikçıkışı

Ynt: motor hidrolikçıkışı

sedat abi iyi olmuşta başta söylediğim gibi sabit yapmasaydın keşke
Düz giderken sıkıntı yokta bazen dönüşlerde tekerleklerin tur farkından dolayı otomatiklerin 1i atıyor diğeri atmıyor ona dikkat et :)

volkanuzel link=topic=77895.msg923460#msg923460 date=1412186182' Alıntı:
Düz giderken sıkıntı yokta bazen dönüşlerde tekerleklerin tur farkından dolayı otomatiklerin 1i atıyor diğeri atmıyor ona dikkat et :)
volkan bende zamanında bu yolu denemiştim..
fakat sağlıklı bir sonuç alamadım..
Dediğin gibi şu tur farkı kötü bozuyor...
mekanikte tur farkı dişli arasını buldumu oturur..ama pistonun zoruyla geçmez.. geçmese birdaha basar.. bu kezde oturmuş dişliyi çıkarır..

volkanuzel link=topic=77895.msg923460#msg923460 date=1412186182' Alıntı:
Bizim gibi 3-5 dekar yerlerde ekim yapsanız ne olacak haliniz Volkan, ip çekmekten eller nasır tutuyor, Bozkurt a birde 2 makara koymuşlar, 14 lü mibzer sanki çok genişte:D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=77895.msg923470#msg923470 date=1412187221' Alıntı:
volkan bende zamanında bu yolu denemiştim..
fakat sağlıklı bir sonuç alamadım..
Dediğin gibi şu tur farkı kötü bozuyor...
mekanikte tur farkı dişli arasını buldumu oturur..ama pistonun zoruyla geçmez.. geçmese birdaha basar.. bu kezde oturmuş dişliyi çıkarır..
İşte ben onu çözmüştüm çokta randımanlı oldu ipler içeride yedekte duruyor hatalı attığında iple sadece 1 koluda çekebiliyorsun o şekilde yaptım ben :)
Zaten alıştıktan sonra kolaykolay sıkıntı çıkmıyor.
nailyetek link=topic=77895.msg923473#msg923473 date=1412187412' Alıntı:
Bizim gibi 3-5 dekar yerlerde ekim yapsanız ne olacak haliniz Volkan, ip çekmekten eller nasır tutuyor, Bozkurt a birde 2 makara koymuşlar, 14 lü mibzer sanki çok genişte:D
abi oraların harcı askılı mibzer senin bozkurtu bi modifiye yapalım kışın gökhan abiyide çağırırz artan parçaları alır :D

volkanuzel link=topic=77895.msg923474#msg923474 date=1412187654' Alıntı:
İşte ben onu çözmüştüm çokta randımanlı oldu ipler içeride yedekte duruyor hatalı attığında iple sadece 1 koluda çekebiliyorsun o şekilde yaptım ben :)
Zaten alıştıktan sonra kolaykolay sıkıntı çıkmıyor. abi oraların harcı askılı mibzer senin bozkurtu bi modifiye yapalım kışın gökhan abiyide çağırırz artan parçaları alır :D
bizimki aynı zamanda askılı beyaw, yalnız arkasında ki sürgü tapan işi askılıyı zorlaştırıyor :D Gökhana malzeme çok, kraldan başlarız

nailyetek link=topic=77895.msg923476#msg923476 date=1412187901' Alıntı:
bizimki aynı zamanda askılı beyaw, yalnız arkasında ki sürgü tapan işi askılıyı zorlaştırıyor :D Gökhana malzeme çok, kraldan başlarız
işe yarayanları atmayın.. Diğer eksik yerlere kaynatırık..
çayıda kaynatırık.. cigarayıda yakarık.. işimize bakarık..
ne kafiyee uydurdum yaww :)