Claas'ın İlgisi Ulusrarası Düzeyde Bile Aynı

Merhaba arkadaşlar. Geçen gün Youtube ' dan Claas videolarını izlerken Arion serisinin videosunda çalan müziği çok beğendim ve sanatçıyı ve şarkıyı aramaya başladım. Ancak bir türlü bulamadım. Sonra öğrendim ki. Claas bunu tanıtım videosu için bir müzik şirketine besteletmiş. Sözleri çok hoşuma gitti ve Claas ' a tüm şarkı sözü metnini rica eden bir mail attım. 2 günde yanıt geldi bana. Hem şarkı sözlerini hem de şarkıyı mp3 olarak atmışlar adamlar. Acayip mutlu ettiler beni.

Bahsettiğim video bu:

http://youtu.be/yxRmbGciQnY

Bu da gelen mailim

1620660_10152730724064096_6432034301854472984_n.jpg

Şarkı sözleri

984199_10152730724059096_8797058357804651240_n.jpg

Daha önce paylaştığım Dodge Ram reklamı gibi yine motive edici bir metin var ortada.Şöyle diyor şarkıda;

Yağ ve çamur kokusunu duyun,
Beni buraya getiren şeyler
Tepenizdeki gökyüzüne bakın,
Özgür hissetmemi sağlayan şey

Ve bu hislerimden hiç şüphe duymayacağım
İşte bu kastettiğim ve inandığım şey

Ve güneş yükseldiğinde,
Ben çoktan çalışmaya başlamış olacağım
Kendi başıma.
Bu özgür hissetmemi sağlıyor
Yalnız değilim aslında...

Ynt: Claas'ın İlgisi Ulusrarası Düzeyde Bile Aynı

Adamlar tanıtımda coşmuşlar resmen bl-*-sa bizimkiler tanıtım için video hazırlasa arkaplanda oyun havası çalar kasket giymiş birini de direksiyona geçirirler bu kadar :D

Barış UZEL link=topic=77937.msg922079#msg922079 date=1411755735' Alıntı:
Adamlar tanıtımda coşmuşlar resmen bl-*-sa bizimkiler tanıtım için video hazırlasa arkaplanda oyun havası çalar kasket giymiş birini de direksiyona geçirirler bu kadar :D
yok barış abi sen daha iyi arkayada 2 capon koyarız tamam volkan abide haşmetle gelir çekişekmi diye tmmdır

Geçen facebook ' ta sorduğunu görmüştüm Berk. CLAAS ' a mail at diyecektim sana. Dememe kalmadan atmışsın. CLAAS bu konularda gerçekten çok ilgili. Kısa sürede dönüş yapıyorlar. Müşteri memnuniyetine önem veriyorlar...

Şu Almanların ilgisine hayranım Berk bazen aşık olmamak elde değil tam anlamıyla her konuda dobra adamlar German Lovers ları saymazsak takdir edilcek bir durum

Claas modellerine axos ares arion verion xerion Lexion diye isimler koyunca hayran hayran bakıp
Erkuntun haşmet kudret kıymet nimet servet isimlerine gülen bi milletiz :) uslanmayız labiz
Adamlarda özgüven var

volkanuzel link=topic=77937.msg922134#msg922134 date=1411762761' Alıntı:
Claas modellerine axos ares arion verion xerion Lexion diye isimler koyunca hayran hayran bakıp
Erkuntun haşmet kudret kıymet nimet servet isimlerine gülen bi milletiz :) uslanmayız labiz
Adamlarda özgüven var
Diger modeller neysede verionu ilk defa duydum :D