HAYATIMIN SINAVI

İyi Günler Agalar

Yarın benim ve milyonların günü... Bazıları mutlu bazıları ise mutsuz olacagı bir gün geçirecek. Bu kişilerin arasında bende olacagım elbette. Yarın ne mi olacak her sene torpillerrin, soruların çalındıgı KPS sınavı.
Uzun süredir çalısıyorum dershane, köy derken sona geldik artık. Önceden girmiş olmama ragmen üzerimde aşırı bir stres var. Bakalım ne olcak yarın.
BENLE BERABER TÜM SINAVA GİRECEK ARKADASLARA ALLAH YAR YARDIMCI OLSUN GÖNÜLLERİMİZİN İSTEDİĞİ YERLERİ NASİP EYLESİN.

SİZLERİNDE İYİ DİLEKLERİNİ BEKLEMEKTEYİM TRAKKULUP AHALİSİ SELAMETLE...

Ynt: HAYATIMIN SINAVI

Ben de pazar günü salon başkanıyım. Gözünüzde fazla büyütmeyin, dünyanın sonu değil. Bu önünüzdeki bir kavşak. İki yolun sonu bir yerde buluşuyor. Bir lokma ekmek, bir yudum su, bir nefes, hayat bu. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. Allah istediğimizi bizim için hayırlı eylesin. Sınava girecek herkese sınavda ve hayatta başarılar.

stulu link=topic=77944.msg922215#msg922215 date=1411806833' Alıntı:
Ben de pazar günü salon başkanıyım. Gözünüzde fazla büyütmeyin, dünyanın sonu değil. Bu önünüzdeki bir kavşak. İki yolun sonu bir yerde buluşuyor. Bir lokma ekmek, bir yudum su, bir nefes, hayat bu. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. Allah istediğimizi bizim için hayırlı eylesin. Sınava girecek herkese sınavda ve hayatta başarılar.
sen hangi okulda başkanlık yapıcaksın abi

Kardeşim Inşallah Istediğin gibi olur emeklerinin karşılığını alıp güzel bi sonuçla bizleri De sevindirirsin Inşallah.
Geçen temmuz da lisans kpss ye girdim Bende okul Devam ettiği için Pek çalışamadım o yüzden genel kültür hiç çözmedim genel yetenek yani türkçe mat kısmını çozmuştum ancak genel kültür çözmediğim için puanim hesaplanmadi :( eğer hesaplanmış olsa bu yıl okulum bitince atanma şansım doğacaktı ama kısmet değilmiş kısmetten ötesi Yok yani. Tekrar sınavda başarılar kardeşim rabbim gönlüne göre versin Inşallah.