case jx65c almayı dusunuyorum lutfen yardım

02.09.2013
1,780
1,052
ankara

case jx65 almayı dusunuyoruz kullanan ve bılgısı olan arkadaslar bılgı ve tecrubelırınıı beklıyorumm
yakıt yoldakı hızı saglamlıkk cıkarttıgı sorunlarıı paylasırsanızz cok sevınırımm

Ynt: case jx65c almayı dusunuyorum lutfen yardım

yaramı desme bende aynı ıkısı arasındayımm erkunt un 80,4 u benımde cok hosuma gıdıyorr ama benım ıcın 75 beygır bıraz yuksekk 65 te karar kıldık ama kullanan arkadaslardann bıraz bılgı alabılsekk her yonuylee ıyı ve kotu yanlarıylaa

aaysberkk link=topic=77951.msg922286#msg922286 date=1411835450' Alıntı:
yaramı desme bende aynı ıkısı arasındayımm erkunt un 80,4 u benımde cok hosuma gıdıyorr ama benım ıcın 75 beygır bıraz yuksekk 65 te karar kıldık ama kullanan arkadaslardann bıraz bılgı alabılsekk her yonuylee ıyı ve kotu yanlarıylaa
Büyükten zarar gelmez tercihler güzel olmuş son karar da sizin 2 makinada memnun eder sahibini :)
Bu 2 traktörü çok kıyasladığımız konular mevcut bu yorumlardan yararlanırsınız...
E+ erkunt alırsanız biraz extra donanım sahip olursunuz ben diyorum ki her iki traktörü iyice inceleyin birebir inin binin bi bakın...
Kısaca Teknik bilgi benden
[size=10pt] Erkunt 80.4 E+ Case IH JX75C[/size]

Motor hacmi 4400cc 3200cc
Silindir saysı- max tork 4 - 307 Nm 4 - 305 Nm
Transmisyon 12+12 8+8
Kaldırma kuvveti 3000 kğ 2150 kğ
Yakıt depo hacmi 110 lt 90 lt
Kuyruk mili 540-540e 540-540e
Ağırlık 4100 kğ 3300 kğ

ilgili geniş konu....

http://www.trakkulup.net/muhabbet-teknik-bilgiler-127/trakkulup-case-jx75c-alma-etkinligi/

Güncel fiyat listesi...

erkunt traktorlerı bende cok begenıyorumm ozellıkle 80,4 u ama benım ıcın 75 beygır bıraz fazlaa .case jx65c yı tercıh sebebım benım ıcın 65 beygır bır traktorun benım ısler ıcın ıdeal olacagını dusunuyorum bırde 4 piston olma ozellıgı ve bırde yolda serı olmalarııı bızım ıslerımız sebze tarımıı acıkcasıı zamanın cogu yolda gececekk yanıı yolda kullanılacakk 65c yı kullanan arakadaslar deneyımlerı bızımle paylassalarr paylasan var ama bıraz az

Ercan AYKUŞ link=topic=77951.msg922294#msg922294 date=1411837275' Alıntı:
Büyükten zarar gelmez tercihler güzel olmuş son karar da sizin 2 makinada memnun eder sahibini :)
Bu 2 traktörü çok kıyasladığımız konular mevcut bu yorumlardan yararlanırsınız...
E+ erkunt alırsanız biraz extra donanım sahip olursunuz ben diyorum ki her iki traktörü iyice inceleyin birebir inin binin bi bakın...
Kısaca Teknik bilgi benden
[size=10pt] Erkunt 80.4 E+ Case IH JX75C[/size]

Motor hacmi 4400cc 3200cc
Silindir saysı- max tork 4 - 307 Nm 4 - 305 Nm
Transmisyon 12+12 8+8
Kaldırma kuvveti 3000 kğ 2150 kğ
Yakıt depo hacmi 110 lt 90 lt
Kuyruk mili 540-540e 540-540e
Ağırlık 4100 kğ 3300 kğ

ilgili geniş konu....

http://www.trakkulup.net/muhabbet-teknik-bilgiler-127/trakkulup-case-jx75c-alma-etkinligi/

Güncel fiyat listesi...

Çok güzel bir karşılaştırma olmuş , eline sağlık Ercan

Cok tesekkur ederim guzel bir karsilastirma olmus. Bende bugune kadar bir erkunt hayrani olarakk erkuntun 70 zf ve 80.4 zf sanzumanlisini cok begeniyorumm ama bisim isler genel itibari ile yolda fazla bir arazi islemiyoruzz. Sebze tarimi oldugu icinn sebze meyve tasiyacak ilaclama ile ilac yapcak birde 40 50 donum yer isleyecekk. Niyetim jx65c bir case ama case 65c kullanan arkadaslarin iyi ve kotu yonleriyle onlarin deneyimlerini ogrenmek. Cok tesekkur ederiyorum butun arkadaslara.

Bizimde oyle biraz erkunt tercih ediliyorr. Case 65c cok hosuma gidiyorr. Ikisi arasinda kaliyorumm erkuntun 65 lik modeline hic isinamadimm.

ıkı markanında 65lıgı arasında kalıyorsa case al yolda erkunttan az yakar 20 devırde 33-34km hız yapar kabın konfor kullanım erkunta gore daha rahattır kullanacagın ekıpmana gore 12-12 surungen sanzumanı secebılırsın 8-8 75c kullanıyoruz gayet memnunuz ne buyuk ne kucuk motor tam ara seri pratik...

Niyetim benim case 65 c. Artikk yolda kullanacagim icinn yolda seri bir traktorr muadillerine gore az yakar kanatindeyim tabi devirli kullandigin surecee. Surengen vitese suan bir ihtiyacim yok 8+8 cok ideal oldugunu dusunuyorumm ciftte felan yakiti nasil bu case c serilerininn. Donum litre olarakk olcme imkaniniz oldumu

aaysberkk link=topic=77951.msg922805#msg922805 date=1412001833' Alıntı:
Niyetim benim case 65 c. Artikk yolda kullanacagim icinn yolda seri bir traktorr muadillerine gore az yakar kanatindeyim tabi devirli kullandigin surecee. Surengen vitese suan bir ihtiyacim yok 8+8 cok ideal oldugunu dusunuyorumm ciftte felan yakiti nasil bu case c serilerininn. Donum litre olarakk olcme imkaniniz oldumu
75c kullanıyorum Nısan ayında ilk geldıgınde 400 donum yer surduk 4-12 pullukla 1.5-1.6 yaktı 11li kaz ayağında ve tırmık cekımlerınde donume 350-400 gram fln yaktı suana kadar olcumlerım bunlar motor daha rodajda sayılır 2 motor oldugu ıcın fazla saat bınmıyor bızde...Yolda da muadıl cıftcekerlere gore yakıtı ıyı Daha once 70lık erkuntta kullandıgım ıcın her kosulda erkunttan az yakıyor buna garantı verebılırım yani sonucta daha hafıf daha pratık bır motor...

• Beğen
Tepkiler: traktörcü

Cok tesekkur ederim guzel bilgilerin icinn artik kararim jx65c den yana. Birde bu traktorun yedek parca felan olayi nasill motor veya sanzuman aksiminin parcalarini bulabilirmiyiz bir skinti felan olursa ilerde

aaysberkk link=topic=77951.msg922990#msg922990 date=1412022050' Alıntı:
Cok tesekkur ederim guzel bilgilerin icinn artik kararim jx65c den yana. Birde bu traktorun yedek parca felan olayi nasill motor veya sanzuman aksiminin parcalarini bulabilirmiyiz bir skinti felan olursa ilerde
Servıs parca sıkıntısının olmadıgını soyledı ama suana kadar bır parca arama durumumuz olmadı otesını pek bılmıyorum 100 saat yağ fıltre bakımı casenın bakım kıtı kullanılarak 300tl cıvarında mal oluyor servıs gelıp yapıyor....

Arkadaslar olay tamamdir cok temiz bir case jx65c buldumm ve aldimm hayirli olur insallah bir skinti yasamamm 800 saatte tarla cok az calismis. Buyuk cifligi varmisti yem karmis bolca sahibi cok ovdu traktor gercekten pril pirill duruyorr en kisa zamanda resimlerini sizlerle paylasirimm

aaysberkk link=topic=77951.msg923291#msg923291 date=1412117032' Alıntı:
Arkadaslar olay tamamdir cok temiz bir case jx65c buldumm ve aldimm hayirli olur insallah bir skinti yasamamm 800 saatte tarla cok az calismis. Buyuk cifligi varmisti yem karmis bolca sahibi cok ovdu traktor gercekten pril pirill duruyorr en kisa zamanda resimlerini sizlerle paylasirimm
hayırlı ugurlu olsun bakalım

tesekkur ederımm bana bıraz bu motor lar hakkında bılgı ver yaa su ekranda (p) yanıp duruyo el frenı musurumu bozukkı bırde super bır traktorr ama su cekere gecırme yarıı cok kotu olmuss yakısmamıss bu kadar super konforlu bır traktoree

aaysberkk link=topic=77951.msg923420#msg923420 date=1412181551' Alıntı:
tesekkur ederımm bana bıraz bu motor lar hakkında bılgı ver yaa su ekranda (p) yanıp duruyo el frenı musurumu bozukkı bırde super bır traktorr ama su cekere gecırme yarıı cok kotu olmuss yakısmamıss bu kadar super konforlu bır traktoree
aynen ceker geçişi düğmeli olsa tadından yenmez aga...müşürün bozulmuş olabilir el frenını ıyıce ındır yada elınle musure kendın bas bakalım nabacak olmadı musuru degıstırırsın...