Bugünleri de Gördük! Saygılı Römork Biga'dan Avusturya'ya römork ihraç etti...

Biga ' dan Avusturya ' ya römork ihraç edecek

İlçede faaliyet gösteren ' Saygılı Römork ' , Avusturya ' dan gelen talep doğrultusunda 12 römork imal etti

Ana Sayfa» Şehirler
01.10.2014 12:23

ÇANAKKALE - Biga ilçesinde faaliyet gösteren firma, Avusturya ' dan gelen talep doğrultusunda 12 römork üretti. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Saygılı, Avusturya ' da organik tarım alanında çalışan firmadan aldıkları sipariş üzerine 12 römork ürettiklerini söyledi.

Her bir römorkun taşıma kapasitesinin 12 ton olduğu bilgisini veren Saygılı, havalı fren, dingil, lastik ölçüsü ve ışıklandırma sistemlerini, talep edilen ölçülerde hazırladıklarını anlattı.

Tarım alanında dünyada söz sahibi bir firma için üretim yapmaktan memnuniyet duyduklarını dile getiren Saygılı, şöyle konuştu:

'Daha önce Irak, Azerbaycan, Kosova, Bosna Hersek, Makedonya, Sırbistan ve Bulgaristan ' a ihracat yapmıştık. Avusturya ' ya da ihracata başladık. Farklı sektörlerden gelen talepler doğrultusunda hazırladığımız ürünlerimiz, tarımın yanı sıra tekstilde ve tuz göllerinde kullanılabiliyor. Bunun yanında Azerbaycan ' a pamuk, Irak ' a şeker pancarı taşımada kullanılan römorklar yaparak daha fazla sektörlerde hizmet veriyoruz. İnşallah Avrupa ' daki diğer ülkelere de ürün göndermeye çalışacağız.'

Ynt: Bugünleri de Gördük! Saygılı Römork Biga'dan Avusturya'ya römork ihraç etti...

Benim paylaştığım fuar videosunun 1:6 dakikasında görünüyor saygılı romork standı.
Yeşil balya makinasınıda onlar satıyor makinanın arkasındaki beyaz romork yurt dışına gidecek demişlerdi.
Romork yerden yüksek ve ilave yok özel işler için herhalde.
Küçük bir firma palaz oğlunun yanında lafı bile olmaz.
Daha güzel haberler duymak dileğimiz ile