case ıh jx55c erkunt nımet bereket 65e

Ynt: case ıh jx55c erkunt nımet bereket 65e

vay ergut vay. bu günlere ağırlık avantajıyla çekiştirmelerdeki başarısıyla gelmiş bir motorun kendinden hafif motora çekilmesi ilginç.
ilk videoda yanlış görmediysem erkuntun servis veya bayi aracı var. yani çekişmede hile olması pek olası değil. ki ergutu kullanan da büyük ihtimalle servis veya bayi çalışanı.

casenın cekısı erkuntun cekıye gore bı 10 cm fark varr bırde dıfransıyel kılıtlerıdee casenın daha ıyı otomatıgıı askıya almıyor motor kolay kolay 4 teker calısıyo gıbı sankıı. ama erkuntculara kızdırmayalım sonucta yerlı yurdumuzun malıı guzel traktorr

k_urt_03 link=topic=78085.msg950119#msg950119 date=1419675515' Alıntı:
Kilo olarak erkunt case den ağır.daima ağır olan ceker ama erkuntu asılırken case hic tınlamıyo..büyük bi ihtimal casenin tekerlerde su var.
yok artık daha neler..erkunt bayisi de ordaydı hiç öyle bir hileyi yerlermi bayada çekti case her zaman agır olan çeker mantıgı var ama bu case c serileri bu tezi çürüttü ithal mal illa başka oluyor

arkadaşlar lutfen ernce boyle işler için gaza gelmeyın yazıktır her ıkısınınde verdiği hasara bu zamanla çıkar bence başka türlü gündem konusu açın ben boyle işleri sitede uygun görmüyorum sızde bana klatılırsınız umarım

Selam aleyküm arkadaşlar elimdeki 2004 model gri gövde tek çeker 55-56 yı verip jx55c almak mantıklımı bu traktör nasıldır bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim

Eren ASLAN link=topic=78085.msg1036825#msg1036825 date=1448008203' Alıntı:
Selam aleyküm arkadaşlar elimdeki 2004 model gri gövde tek çeker 55-56 yı verip jx55c almak mantıklımı bu traktör nasıldır bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim
aynı hp de değilde 65 hp alsan daha iyi olur.tabi fazla tarlam yok diyorsan 55c al.Bence her yönden 55-56 dan üstündür 55c.Ama elindeki traktörde çok tutulan değerli bir model hesabını iyi yapmalısın.