Zetor Ayrıntılı Tarihçe-2

Ynt: Zetor Ayrıntılı Tarihçe-2

Abiler kusura bakmayın biraz yoğunum bu ara ... ;(zafer abi ilgin için moturu nu kullandırdığın için çok teşekkür ederim bu arada...umut başkan gelelim zetora ...;!!! Anlattıklarından fazlası var eksiği yok.. Ağır devir şanzıman .. Çekmem demez koparır yani... Kalıp o biçim... Tam kepçelik.. Motor sesi harika ... Sürüş rahat zıplatması yok fazla... İyi yönlerini saymakla bitmez ... Şöyle söleyim damper çıkışı eksik sadece iki adet önde firen olmaması kötü benim için öyle en azından...birde vites geçişleri biraz sert geldi bana onun dışında 10 numara 5 yıldız motor her işe gelir bence..çorumla görüştüm yine bekliyorlar ben musait değilim gidemedim... Çatalcadan bir haber yok .. Çok sabırsızlanıyorum abi bildiğin gibi değil motorlarım da yok elimin altında özlemişim kullanmayı... Ama zetorun dadı başka ... Bugün adadaydım yine motorları yükledim şuan yoldalar... Durum bu...;)

Ynt: Zetor Ayrıntılı Tarihçe-2

Osman inşallah alınca yaptığı işe göre ÇOK az yaktığını da gözünle görecen, yazıyom burya unutma :)

bu kasanın bi garipliği de şu alınca unutma.. 4x4 ' e geçiş manual ve L şeklinde garip bi tarzı var.. motoru yerinden hafif ileri kalkar gibi yapınca cuk diye geçiyo.. yoksa durduğu yerde geçmiyo, uğraştırır..