ÇILDIRACAM ARKADAŞ 2, EL KUBOTA YOK

TARLA alacaz dedik 60 lık tarla oldu 90
ev alacqaz dedik 130 luk eve istediler 170

kubotaya bi 240 birde 20 dönüm tarla aldım ....

arıyorum tarıyorum akıllı mantıklı bir kubota yok piyasada sorsan 2. elde tutulmaz yav nette olmayan ilanla zorla adam moptorumuzu aldı

geçen bende yanlışlıkla sebazios arkadaşın traktöre müğşteri oldum ..... ne olur bir doz kubota enjekte edin damarlarıma ....

KUBOTA DÖN 13 LÜ TİLLERİN 5 Lİ DANDİK ÜNLÜ PULLUĞUN DERME ÇATMA GARAJIN YARALI YÜREĞİM SENİ BEKLİYORUZ SÖZ DEPONDAN MAZOTU POMPANDAN YAĞI EKSİK ETMEYECEM .....

ME 9000 TENTELİ SATIN BANA

Ynt: ÇILDIRACAM ARKADAŞ 2, EL KUBOTA YOK

bu kubotayı zor bulursun mustafa.bu aşkla daha bir kaç yıl yaşarsın. daha çok ızdırap çekersin.2011 de bu forumla tanıştım ve burada kubotayı tanıdım sayenizde.birde deneme motorunu bayiden alıp 2 gün çift sürdüm.o günden beri kubotayı unutamadım.rüyalarıma giriyor. cçr-*-s zuha-*-s
şimdi birazda sen çek ayrılığın acısını..çek ki vuslata ermişken, hiç gereği yokken neden ayrıldığını sorgula.. duva*-*0

Bugun benim de aklima geldi. İyiki almisim diyorum. Son 15 gündür üzerinden inmedim. Gunde ortalama 8 saati buluyor. Kullanımı çok pratik ve zevkli bi alet. Yormuyor. 1500 devire kadar kabin ici ses alt segment pikap ayarında.

Saka maka 4 ayda 400 saati geçtik. Bu güne kadar 'tekerleği olan birşey alıyorsan Alman malı olmalı' dıyordum. Şimdi 'Japon ve Alman olmalı' diyorum.

Mustafa bulursun. Biraz sabır. Bir de bu kadar duygusala bağlama. Kendini uzme. Sonuçta demir ve plastikden mamul bir makina.

Barış UZEL link=topic=78126.msg924603#msg924603 date=1412791280' Alıntı:
Mustafa abi gel 2 tur bindiriyim acın hafiflesin bari ;) Sabah 8 de işe bi başlıyorum en erken akşam 8 civarı iş bitiyor. 2 gün kullansan seni 6 ay idare eder ;)
Ben geliyim laa :) sabah saat 11 den öğle sonu 3 e kadar Gold la kazayak çektim, sonra akşam 9 a kada kral ve bozkurtla arpa ektim, bitkin hissediyoru :(

nailyetek link=topic=78126.msg924608#msg924608 date=1412791790' Alıntı:
Ben geliyim laa :) sabah saat 11 den öğle sonu 3 e kadar Gold la kazayak çektim, sonra akşam 9 a kada kral ve bozkurtla arpa ektim, bitkin hissediyoru :(

Gel abi adres belli ;) Kamil geldiğinde karşı köyde pancar söküyorduk oranın pek tadı yoktu ama bugün vatana döndüm kendi pancarımıza başladım mangal çay kahve vs eksik olmaz yeter ki başında duracak adam olsun ;)

Cihan_özece link=topic=78126.msg924630#msg924630 date=1412794512' Alıntı:
mustafa çıldırmış olmalı :D

Adam sattığına satacağına pişman oldu ama iş işten geçti :( MGX serisini Türkiye ' ye getirirlerse mustafa abinin acısını dindirecem de dur bakalım :D

bizim senelerdir kapımızdan traktör eksik olmadı çok şükür ama bu başka ufacık tarladan dönüşleri gaz yiyişi felan harijkaydı ..2, elde çok fiyat istiyolar olanlarda ederini bulduğum zaman alcam alt tarafı demir ama bir çiftçi için traktör öyle değil işte sanki ruhları var arkadaş... barış zaten biniyom kubotaya buralardada varda önemli olan kapıda olması
Cihan_özece link=topic=78126.msg924630#msg924630 date=1412794512' Alıntı:
mustafa çıldırmış olmalı :D
cihan senle sürekli tartışıyorum ama senin adına üzülüyorum 20 meyveyi yedinde sulu tatlı ağızda keklemsşi tgat bırakan kubotaya binmedin zaten bir binsen anlayacan ama senin kisi kuru değil sulu inat

Sakaryada ME9000-tenteli vardı 1-2 sene yattı..

Bide İstanbulda ME9000-kabinli.. oralara bi bak derim..

0 km düşünürsen burda bi abimiz birazda bizim tavsiyemizle bayilik aldı.. geçen haftada 8540 ' la İLK siftahını yaptı.. görüştürebilirim..

bizim bura küçük bi kasaba sayılır kısa sürede iyi siftah yaptı.. Erzurumda 2 yıl tek kubota satılmadı.. sonra Yozgata gitti iyi bilirim..

UÖZKAN.77 link=topic=78126.msg924701#msg924701 date=1412835376' Alıntı:
Sakaryada ME9000-tenteli vardı 1-2 sene yattı..

Bide İstanbulda ME9000-kabinli.. oralara bi bak derim..

0 km düşünürsen burda bi abimiz birazda bizim tavsiyemizle bayilik aldı.. geçen haftada 8540 ' la İLK siftahını yaptı.. görüştürebilirim..

bizim bura küçük bi kasaba sayılır kısa sürede iyi siftah yaptı.. Erzurumda 2 yıl tek kubota satılmadı.. sonra Yozgata gitti iyi bilirim..
ben me serisi tenteli arıyorum sakaryada yatan 50 senede yatar sahibi 70 bin istiyodu önceleri şimdi fiyat iyide low profil doğru düzgün fiyatlı kubota bulursam ben aalcam açık ve net ama kendşmşide kazıklatmam

tamam tenteli ME9000.. 2 sene evvel baktık.. 50 tl civarıydı galiba.. hatta geçen yine netteydi.. 70 olmaması lazım..

İstanbulda dediğim de orjinal kabinliydi.. 65 ' den başladı 55 ' lere kadar düştüydü.. hatta motor bakarken Yılmaz ' a da bahsettim bunlardan..

UÖZKAN.77 link=topic=78126.msg924706#msg924706 date=1412835760' Alıntı:
tamam tenteli ME9000.. 2 sene evvel baktık.. 50 tl civarıydı galiba.. hatta geçen yine netteydi.. 70 olmaması lazım..

İstanbulda dediğim de orjinal kabinliydi.. 65 ' den başladı 55 ' lere kadar düştüydü.. hatta motor bakarken Yılmaz ' a da bahsettim bunlardan..
sakaryada olan 67 den yavaş yavaş düştü istanbulda me yok şuan kışın vardı bartında var 60 dediler tenteliye sahibi ile konuştum 55 e olur dedi iyide sıfırını 52 ye almadık biz bunların şimdi ikinci elini 50 ye alamıyoz

Mustafa ilk kubo ' lar piyasaya girebilmek, az da olsa bilinirlik sağlamak için maliyet altına verilmiş. 2009-2010 ' dan itibaren fiyatlar ivmelendi. Su an diğer ithal traktörlerden ucuz, yerlilerden pahalı, öyle ortada bı yerde fiyatlara sahipler.

Ben lastikleri bitik ME9000 ' ini 57 ' ye aldım. Alım-satım işlemler falan 60 ' i buldu. Pişman degil, aksine ciddi sekilde memnunum.

Su an Kesan ' da askale ' nin akında 1 ME9000 daha var. 1800 saatte. Lastikler radyal ve olması gerektiğinden büyük. Ama öyle böyle büyük degil. Benim motor yanında yavru gibi kalıyor. Ozellikle radyal olmasi yüzunden daha %50 ' ye bile gelmemiş dişler. 63 diyorlar ve daha once görseydim onu alırdım. Çok temiz ve güzel bı görüntüsü var.