Solis Kampanya Fiyatları

Merhabalar;

Bursa fuarı nedeniyle uygulanmakta olan Solis Traktör Fiyat listesi aşağıda ve ektedir.

Tüm trakkulüplüleri fuar standımıza bekleriz.

Saygılarımızla

SOLİS TRAKTÖR FİYAT LİSTESİ

Fiyatlar güncellenmiştir. Yeni fiyatlar için firmamızdan veya bayilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Ynt: Solis Kampanya Fiyatları

sitemize hoş geldiniz.
çiftçiler traktör alırken liste fiyatlarını baz almaz genelde :) şimdi biz şunumu düşünelim.normalde solis 90 listesi 69.bayi bana 60 a bıraktı.fuard 9 bin tl indirim var.şimdi aynı traktörü 51 binemi alacağım.

Gökhan ÖZKAN link=topic=78271.msg925988#msg925988 date=1413293415' Alıntı:
sitemize hoş geldiniz.
çiftçiler traktör alırken liste fiyatlarını baz almaz genelde :) şimdi biz şunumu düşünelim.normalde solis 90 listesi 69.bayi bana 60 a bıraktı.fuard 9 bin tl indirim var.şimdi aynı traktörü 51 binemi alacağım.

Gökhan sen bir çoğumuzdan daha çok işin içindesin. Arife tarif sorulmaz.

Liste fiyatı ile reel satış fiyatındaki fark bana göre, çiftçi için olumlu bir uygulama. Bankalar, traktör alımlarında kullandırdıkları %75 ' lik kredi tutarlarını traktörün kasko yahut liste fiyatına göre belirledikleri için, bu rakamın yüksek olması reelde denk gelen kredi miktarının arması ile peşinat tutarının düşmesini sağlıyor. Şu an bunun en güzel kaymağını Hattat yiyor. Ikinci eldeki hızlı düşüş nedeni ile hiç peşinat vermeden, traktörün tamamına kredi çıkartılabiliyor.

Bu arada sitemize hoş geldiniz. Solis ' in tarihi ve menşei hakkında biraz bilgi vermeniz mümkün mü?

Hoşgeldiniz ...
şu iç döşemeleri biraz kalite ile buluşturun lütfen..
traktörü beğeniyoruz lakin bazı ufak tefek kaliteden kaçınmalar çoğu alıcıyı soğutuyor..
biz artık kalite istiyoruz.
saygılarımla..

Solis.. Hintli-Sonalika ' nın uluslararası pazarda kullandığı isim..

Dünyada EN çok traktör üretip satan yine Hintli-Mahindra ' dan sonra Hindistan ' ın 2. en büyük traktörcüsü.. aynı zamanda dünyada da EN çok traktör üretip satan İLK 10 içinde..

1-2 senedir görüp incelediğim kadar.. Hindistan ' ın Tümosanı diyebilirim..

50-60 bg civarı tercih edilebilir.. ama 90 ' lık 90 bg için zayır kalmış.. büyük ihtimal 75 ' in şase, motor donanım, kollar vs aynen kullanılmış..

Hintliler çok sayıda ve ufak çiftçiye sahip bi ülke mahindra olsun solis olsun o yüzden orta kararda uzmanlaşmı.. yani 50-60 bg olanlar fayda/maliyet olarak iyi duruyo..

son olarak tümünün tek elden çıkması toplanmamış olması büyük bi artı, tebrikler..

Umut abi benim görev yaptığım ilçede bayağı satıldı ve satılmaya devam ediyor. Özellikle 50 st serisi kabiniyle birlikte uygun fiyat sebebiyle çok tutuldu. Ben görmedim bayinin karşısında oturan arkadaşım söyledi tek çeker 50 ' lik ile 256g ' yi çekiştirmişler 50 ' lik çekmiş. 47 bg ' lik traktör koca kalıpta 58 bg ' lik traktörü nasıl çekmiş anlamadım. Her halde bayinin hilesidir.

UÖZKAN.77 link=topic=78271.msg926062#msg926062 date=1413305171' Alıntı:
Solis.. Hintli-Sonalika ' nın uluslararası pazarda kullandığı isim..

Dünyada EN çok traktör üretip satan yine Hintli-Mahindra ' dan sonra Hindistan ' ın 2. en büyük traktörcüsü.. aynı zamanda dünyada da EN çok traktör üretip satan İLK 10 içinde..

1-2 senedir görüp incelediğim kadar.. Hindistan ' ın Tümosanı diyebilirim..

50-60 bg civarı tercih edilebilir.. ama 90 ' lık 90 bg için zayır kalmış.. büyük ihtimal 75 ' in şase, motor donanım, kollar vs aynen kullanılmış..

Hintliler çok sayıda ve ufak çiftçiye sahip bi ülke mahindra olsun solis olsun o yüzden orta kararda uzmanlaşmı.. yani 50-60 bg olanlar fayda/maliyet olarak iyi duruyo..

son olarak tümünün tek elden çıkması toplanmamış olması büyük bi artı, tebrikler..

Abi nerde kupon makina var, incelemişsin :D

isyankar1985 link=topic=78271.msg926075#msg926075 date=1413306460' Alıntı:
Umut abi benim görev yaptığım ilçede bayağı satıldı ve satılmaya devam ediyor. Özellikle 50 st serisi kabiniyle birlikte uygun fiyat sebebiyle çok tutuldu. Ben görmedim bayinin karşısında oturan arkadaşım söyledi tek çeker 50 ' lik ile 256g ' yi çekiştirmişler 50 ' lik çekmiş. 47 bg ' lik traktör koca kalıpta 58 bg ' lik traktörü nasıl çekmiş anlamadım. Her halde bayinin hilesidir.

hilesizde 50-60 bg civarı Hintliler fayda/masraf olarak iyiler.. kabin vs.. çok iyi olmayabilir.. motorda kuru bi pancar motor sesi gelebilir.. ama verdiği para boşa gitmez..

en azından dediğim gibi toparlama değil.. hepsi tek elden tek firmanın.. motoru dahil.. gerçi eski ingiliz sömürgesi ordan mutlaka izler/patantler vardır ama olsun..

ama gelgelelim 70-80 bg sonrasını almam tavsiyede etmem:)

UÖZKAN.77 link=topic=78271.msg926229#msg926229 date=1413323063' Alıntı:
hilesizde 50-60 bg civarı Hintliler fayda/masraf olarak iyiler.. kabin vs.. çok iyi olmayabilir.. motorda kuru bi pancar motor sesi gelebilir.. ama verdiği para boşa gitmez..

en azından dediğim gibi toparlama değil.. hepsi tek elden tek firmanın.. motoru dahil.. gerçi eski ingiliz sömürgesi ordan mutlaka izler/patantler vardır ama olsun..

ama gelgelelim 70-80 bg sonrasını almam tavsiyede etmem:)

Abi firmanın açtığı konudayız, hatırlatiim.. :D

isyankar1985 link=topic=78271.msg926075#msg926075 date=1413306460' Alıntı:
kadir abi bayinin hilesi fln yok bayii benim arkadaşım her önüne gelen traktör ile atıyorlar solisi traktör çok ağır olduğu için çekiyor arkadaşımda diyordu susuzda çok satıyoruz diye haftaya geldiğinde selimde de bayiileri var gider dolaşırız inşallah

Sağlam servis bayi ağı kurulsa satar bu çünkü fiyatlar çok iyi. Daha demin erkuntun listelerine baktım mesela yine 3 4 bin zam yapmış 90 liste fiyatından aldığım makina bugün 103.5 olmuş. Böyle fırsatçı yerli markalar varken bu markalarada yer olmalı piyasada

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=78271.msg926252#msg926252 date=1413353387' Alıntı:
solis ve birkaç marka olmazsa ..
otekilere el uzanmaz...
yakarlar çiftçiyi valla... rekabet açısından iyi oluyor... :)
yarın öbür gün o marka satan bayilerinde gözü açılır fiyatları yükseltirler demedi demeyin :)

Yılmaz bizi kim dinler sorun olmaz.. :)

ek olarak erkunt bazı serilerinde Solis motoru kullanıyo.. ta o zamanda demiştim prensip olarak.. solis motorlu erkunt almaktansa.. solis motorlu solis çok daha mantıklı..

bide bereketteki reklamda dediği gibi aldım solis oldum assolis :)

mahindra solisten 1 tık iyidirde ENKA durmadı arkasında..

solis ' in 1 artısı da Arkasında Anadolu Grubu var.. çabuk hızla yayıldı.. bizim burda bile 1-2 yılda epey sattı..