JCB-Automate

02.12.2012
13,461
3,245
Bayburt

dünyanın EN önde gelen kazıcı-yükleyicisinden yeni AUTOMATE.. adından da anlaşılacağı üzre aslında operatörün yapması gereken 3-5 kalem işi otomotik kendi yapıyo..

yerli pazarın Lideri Hidromekte yeni serilerle karşılık versede bu JCB hakkaten kazıcı-yükleyicinin kitabını yazmış..

JCB Automate

JCB - How to use Automate

Ynt: JCB-Automate

harbiden JCB 5.. ama Hidromek fazla 8-10 gibi..

sırrı yok malzemeden çalmış hırkızlar.. hidromekte başka bi yönden geçemeyince 'bak o 5 bijon bizimki 8-10' demek için fazla fazla koymuş işte :)

o değilde yerli malı yurdun malı diyip Hidromekle hata ettik galiba JCB almayıp.. şimdi videolarıyla avunuyoz..

hep derlerya 'şimdiki aklım olsa' diye.. siz yinede bana sormadan kazıcı-yükleyici almayın:)

Hidromek ülke içi pazarda lider.. 50 kadar ülkeye mal veriyo.. 2. eli-bayi/servis ağı vs hep güçlü ama.. kendi özgül-çıplak değeri vasatın biraz üstü derim..

motor alırken 6 ay düşündük, 6 ay araştırdık..

Hidromeği ezbere aldık gitti:) güzel kullanıyoz ama vasatın bi adım ötesi o kadar.. (kimisi öve öve bitiremez ama gerçek bu).

UÖZKAN.77 link=topic=78285.msg926209#msg926209 date=1413319562' Alıntı:
hep derlerya 'şimdiki aklım olsa' diye.. siz yinede bana sormadan kazıcı-yükleyici almayın:)

Hidromek ülke içi pazarda lider.. 50 kadar ülkeye mal veriyo.. 2. eli-bayi/servis ağı vs hep güçlü ama.. kendi özgül-çıplak değeri vasatın biraz üstü derim..

motor alırken 6 ay düşündük, 6 ay araştırdık..

Hidromeği ezbere aldık gitti:) güzel kullanıyoz ama vasatın bi adım ötesi o kadar.. (kimisi öve öve bitiremez ama gerçek bu).
o zaman sordum sence cat mı volvo mu jcb mi