Yeni TR6 Serisi Ve Uçuk Fiyatları

İyi Forumlar Arkadaşlar Başlıktanda Anlaşıldığı Gibi Koç Yeni Bi Yerli Yaptım Dedi (Ne Kadar Yeni O Tartışılır) Adını TR6 Koydu 3e Ayırdı Çiftçiye Sundu TR6 120 TR6 130 TR6 140. Fakat Resmi Sitesinden Bakan Oldumu Bilmiyorum Ama En Küçük Modeli TR6 120nin Fiyatı Bile 187500 TL. Tamam Parası Olan Alır Sıkıntı Yok Ama Hem Yerli Diye Çıkaracaksın Hemde Böyle Bi Fiyattan Satmaya Çalışacaksın. E Sen TR6 120ye 187500 Fiyat Çekmişinde 10 Daha Koyarsın T6000 Alırsın Bu Nasıl Bi Paradoks Anlam Veremedim Yani Sırf 10 Bin Aşağı Versinler Diyemi Türk Traktör O Seriyi Çıkarttı Yoksa Çiftçiyle Dalga Geçmek İçinmi Düşüncesi Olupta Yorum Yapan Olursa Çok Sevinirim Herkeze İyi Akşamlar.

Ynt: Yeni TR6 Serisi Ve Uçuk Fiyatları

Koç benim ..... ....... almayın arkadaşım almayın yönelin başka yere bunlar fazla olmaya başladı artık cebini düşünen satıcıdan uzak durun yeterli tepkiyi göstersek 130 bin tl den liste fiyatı açarlar merak etmeyin adam peynir ekmek gibi TD satıyor sadece 1 kişinin isyanını kazırmı heleki birde Türk ' se...

dustero link=topic=78307.msg926421#msg926421 date=1413406167' Alıntı:
Koç benim ..... ....... almayın arkadaşım almayın yönelin başka yere bunlar fazla olmaya başladı artık cebini düşünen satıcıdan uzak durun yeterli tepkiyi göstersek 130 bin tl den liste fiyatı açarlar merak etmeyin adam peynir ekmek gibi TD satıyor sadece 1 kişinin isyanını kazırmı heleki birde Türk ' se...
dediklerine noktası noktasına katılıyorum hatta o boş bıraktığın noktalarıda zevkle hayalimde dolduruyorum...

Koç bu güne kadar hatalı fiyat politikası yüzünden hiç darbe yemedi.

Hayırlısı ile bu ilk olur da bir nebze olsun çeki düzen verirler kendilerine.