Bu da benim kudret

Ynt: Bu da benim kudret

mf_3105 link=topic=78402.msg927284#msg927284 date=1413654945' Alıntı:
Traktörü alalı 6 ay oldu ama resimler bugüne kısmetmiş...
Kayseri tarım fuarından almıştık

Bendede kudret var umarim memnun kalmissindir sahsima ben memnunun 3105 le farki nasil yakit cekis bide tavsiyem eger agir makina takmiyorsan ön agirliklari sök jantlari yer degistir (25cm daha genislet ) ön agirliklari 20cm ileriye uzattir bayilmasi varsa iyi bi pompacida ayar yaptir cok fark eder

taktığım aletler baya bi ağır sıra baağımsuz silaj makinası kepçe kullandığım pulluk profil şase tamponu uzatmak aklımda onede iyi bir koruma tampon yapmayı düşünüyorum bayılma vardı ufak bi ayardan sonra kalmadı ..

3105 e gelince hayalamdeki traktördü almak kısmet olmadı 3105 e bakarak donanımlı bi traktör amaonun yerini tutmaz emin ol 3000 serisi yokuş iniş daha rahat bide nekar zorlarsan zorla duman attıramassın ...

mf_3105 link=topic=78402.msg927298#msg927298 date=1413655853' Alıntı:
taktığım aletler baya bi ağır sıra baağımsuz silaj makinası kepçe kullandığım pulluk profil şase tamponu uzatmak aklımda onede iyi bir koruma tampon yapmayı düşünüyorum bayılma vardı ufak bi ayardan sonra kalmadı ..

3105 e gelince hayalamdeki traktördü almak kısmet olmadı 3105 e bakarak donanımlı bi traktör amaonun yerini tutmaz emin ol 3000 serisi yokuş iniş daha rahat bide nekar zorlarsan zorla duman attıramassın ...
Dumana alisacaksin ona yapacak bisey yok pullukta yakitini 1.3 1.5 civarina cekebildim saatte 10 donum yer suruyor bence turkte en iyisi avrupayla kıyaslanamaz güle güle kullan