Farming Simulator 2015 Trakkulüp Multiplayer Server'ı

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere 30 Ekim ' e sayılı günler kaldı. Ve oyun yeni grafik motoruyla daha bir güzel olacağa benziyor. Aletler de bu sefer büyütülmüş. Ben ve trakyadan birkaç arkadaşımız (sertaç,okan,çağrı vs) oyunu lisanslı olarak alıp hemen multiplayera başlamak istiyoruz. Oyunu satın almaya niyetlenen arkadaşlar varsa buraya yazsınlar,bi sayıyı görelim. Ona göre hazırlığı yapalım. FS2013 ' ü biz yine sertaç okan,aygün atalık ve ismail pelit ile yazın birkaç akşam oynadık. Gerçekten aşırı eğlenceli oluyor. Hem mesaj özelliği ile oyun oynarken sohbet de çeviriyoruz. Hatta bu seferki bplanım skype üzerinden herkesi bağlayıp canlı bir iletişim sağlamak. Oyun içinde de böylelikle bir uyum oluştururuz. Türk lirası olarak hesaplarsak 60 lira civarı tutuyor. Zaten 2-3 senede bir çıkıyor oyun. Daha önce hiç almadıysanız almaya değer diye düşünüyorum. Tek başına çok zor oluyor da, bu kadar insanla multiplayer olarak oynarken çok eğleniyoruz. Herkesi bekleriz. Özellikle Ercan abi seni bekliyoruz :D Teşekkürler herkese.

Ynt: Farming Simulator 2015 Trakkulüp Multiplayer Server'ı

abi eğer oyun gerçekten güzelse ben almayı düşünüyorum multiplayer oldukça zevkli.Oyun daha gerçekçi duruyor 30 ekimde göreceğiz artık.Burdanda tam kadro kurarsak bence mükemmel olur :) ormana kadar her işi yaparız :)

Simülasyon oyunlarını bi sevmemedim. Ister farm, ister plane, ister mevcut diğer türler olsun, çok kolay sıkıyor. Neden bilmem. Yoksa deli oynarım :)

Sahi mm ' ye girmek için illa lisanslı mı lazım. crack ' lesek yemez mi?

sebazios link=topic=78423.msg927598#msg927598 date=1413755831' Alıntı:
Simülasyon oyunlarını bi sevmemedim. Ister farm, ister plane, ister mevcut diğer türler olsun, çok kolay sıkıyor. Neden bilmem. Yoksa deli oynarım :)

Sahi mm ' ye girmek için illa lisanslı mı lazım. crack ' lesek yemez mi?
Yılmaz abi istediğin kadar crackle, multiplayera bağlanırken server senin license code a bakıyor :D

Ercan AYKUŞ link=topic=78423.msg927660#msg927660 date=1413792864' Alıntı:

Ercan abi geliyo musun. :D

2 seridir öğrenciyiz diye crackle geçiştirdim,ama bu yıl bilhassa multiplayer için orjinalini almak istiyordum.Trakya tayfanında bu kadar aktif FS ' ci olduğunuda bilmezdim,öğrenince sevindim.Şu an elimde olan 4Gb Ram-1Gb ekran kartı yeterli olur mu aklımı kurcalıyor.
Simulasyon tarzı ve FM dışında pek oyun oynamadığım için 6 yıllık emektar laptop ' a da kıyamıyorum.

Deliorman link=topic=78423.msg927958#msg927958 date=1413871259' Alıntı:
2 seridir öğrenciyiz diye crackle geçiştirdim,ama bu yıl bilhassa multiplayer için orjinalini almak istiyordum.Trakya tayfanında bu kadar aktif FS ' ci olduğunuda bilmezdim,öğrenince sevindim.Şu an elimde olan 4Gb Ram-1Gb ekran kartı yeterli olur mu aklımı kurcalıyor.
Simulasyon tarzı ve FM dışında pek oyun oynamadığım için 6 yıllık emektar laptop ' a da kıyamıyorum.

Abi Ramler sağlammış da Ekran kartı çok önemli. Markası nedir?

<<B.Özyurt>> link=topic=78423.msg927960#msg927960 date=1413872196' Alıntı:
Abi Ramler sağlammış da Ekran kartı çok önemli. Markası nedir?
Asus , Nvidia ekran kartı ama ne laptop nede ekran kartı modelini anımsayamadım.
Şirketten HP verdiler donanımı daha iyi o yüzden günlük işler için şu an onu kullanıyorum.Fakat FM ve FS çıksa hemen emektara dönerim :D
Edit:Laptop Asus F50sv , Ekran Kartı NVIDIA® GeForce™ 120M

Uyeligim cok eski ama forumda daha yeni yeni aktif takiliyorum su trakya tayfasina bende grmek iaterim tekirdagliyim :) fs hastasiyimda simdi universiteye geldim daha laptop yok alinca orjinalini alip katilirim ama cok bisi beklemeyin oyundan zaten 2013 te tum game realistic ve modlari 2015e atmislar ayni olacak gibi

Pc sisteminden yana sikintim yok tum gereksinimleri fazlaziyla karsiliyor sistem.aldigimizda cok eglenceli bir oyun bizi bekliyor.berk ' in dedigi gibi gelenleri bekleriz :) :)