Yardım Traktör alacağım.

Arkadaşlar yeni traktör alacağım deutz, same, tümosan düşünüyoruz. 65 veya 75 beygir hangisini tavsiye edersiniz. Birde fiyatlardan haberi olan var mı?
Same deutz da kampanya var diyorlar. Same deutz 65 ligine 55 diyorlar. Bu fiyata bu traktörler alınır mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Ynt: Yardım Traktör alacağım.

Doğrudur.. Deutzlar da güzel gerçekten kuboto lar nasıl o da biraz pahalı.. erkunt e seriside baya atak traktörler... Valla işin zor :) Senin kafanda vardır bişeyler deutzun hangi modelini düşünüyon ?

gocabolulu link=topic=78466.msg928410#msg928410 date=1414003503' Alıntı:
Doğrudur.. Deutzlar da güzel gerçekten kuboto lar nasıl o da biraz pahalı.. erkunt e seriside baya atak traktörler... Valla işin zor :) Senin kafanda vardır bişeyler deutzun hangi modelini düşünüyon ?

Deutz veya same olursa 65 veya 75 beygir kabinli. Pazarlık yapacam. En ucuz Çanakkale bayisi heralde.

Deutz sameler güzel gibi ama dikkat ettiysen torkları aynı güçteki diğer traktörler göre düşük deutzun 65 liğinin torku 240 , caseve nh 65 lik torku 260, erkunt 65 280 , tümosan 65 260 nm . Yani deutz seni üzebilir iyi araştırmak lazım..

Kuyruk milinde pek fark etmez ama rampada ve çiftte fark eder tt lerden üstün olsa da tt 65 deutz un 65 liğin den daha iyi iş çıkartabilir tabi teknik veriler herşey değildir bi işi yaparken uygun fites de önemli mesela fiat 7066 ile 7056 çifte koşulduğunda ikiside aynı güce sahip olmasına ragmen 7056 nın fitesleri çifte daha iyi uymakta hem az yakar hem seri gider...

gocabolulu link=topic=78466.msg928436#msg928436 date=1414006807' Alıntı:
Ama ne olursa olsun 4 ileri 1 geri çok ilkel oldu en az levyeli veya buçuklu olmalı artık tt alınmaz...
Evet Nevhollandın td65 ine 70000 tl derler. Same ve deutzlarda 3 takviye, tam dört çarpı, tüm tekerlerde bağımsız fren, yakıtta çok iddalı. Eniştem de erkuntu tavsiye etmedi. Erkuntlar ikinci elde hesaplı aslında.