Sialj İndirmek Artık Daha Kolay.

Ynt: Sialj İndirmek Artık Daha Kolay.

Türk zekası Başkan gecen bende bunu sormuştum sana bu sene ne uraştım yau Sakarya Köprüsünün yanındaki Ambalaj yerine götürdüm paket yapım diye 4 ramörk slajj adamlarda indirmeye kepçe yokmuş(1tane büyük sarı var onun kepçere ramorke girmiyor sinir oldum) yau elle indir indir belim ağrıdı bunu geçen sizde gördüm başka bi videoda hoşuma gitmişdi aklınıza saglık güzel düşünce

bizim burlardada bu aparattan vardır???? damperli demiş arkadaşlarda o kadar çok damperli römork bulmak,, sahip olmak zor hele silaj zamanında çok zor, bizde bunun tek geniş bir demir boru ucunda büyük sac aparatı vardır,bizimki yanlız hidroliklerde oynuyor babamda eski kepçeyi kestirip buna benzer bir şey diyordu... silaj zamanında dediğiniz gibi kapakları ilaveleri indir çıkar ardından yine tak vs uğraştırıyor ama elle indirmekten kat kat iyi :))) çekerin arkasına taktığımızda indirme max 5 dk :) bu sene baya uğraştık 3 traktör getir götür babamda indirdi falan çok şükür bitirmiştik...

damper olsa bence daha az vakit harcamış olursun.. bana soracak olsan 1 dk uğraşmam yanlış anlama hemen damperli sistem ;)