''LADA'' GELİYOR ÇEKİLİN YOLDAN !!!

Ynt: ''LADA'' GELİYOR ÇEKİLİN YOLDAN !!!

zac
her şey iyi güzelde 2. videoda yunan bayrağı olmasaydı iyiydi ama. toyota aynı izden gidemez 1. si dingil mesafesi lada ya göre daha uzun 2. side lada daha yüksek olduğu görüşündeyim.

FEHİM link=topic=78545.msg929147#msg929147 date=1414250230' Alıntı:
zac
her şey iyi güzelde 2. videoda yunan bayrağı olmasaydı iyiydi ama. toyota aynı izden gidemez 1. si dingil mesafesi lada ya göre daha uzun 2. side lada daha yüksek olduğu görüşündeyim.
hyr lada dar teker ve kısa ayrıca yuksek toyota genıs oturaklı ve alcak ayrıca yunan munan napalım yanı bayrak var dıye paylasmıyalım mı :D

teker genişliği hariç diğerleri benim iletiyle aynı. bayrak konusuna gelince herkesin kendi tercihidir ben bir şey yapamam. sadece olmasa daha iyi gözükürdü anlamında yazdım. tercih senin. :) :) :) :)

1977-2014 hala aynı kan aynı tarz.. Niva yaşayan efsanedir :)

onlarca değişik şirket/kiralık vs.. arazi aracına bindik vaktiyle içlerinde 200 bin TL bilmem ne olanları da oldu.. hepsini unuttum gitti Niva hariç :)

çoluk çocuk sığmıyo içine yoksa şimdi gidip alacam tekrar..

komınızmin kotuluklerı iştehalbukı bu aracı gelıstırseler onunde hıc bı arazi araci duramazdi sektorde lıder olurdu

yanımda yöremde Niva demeyin.. bana bi haller oluyo..

şaka bi yana insan her şeyi unutuyo ama hissettiklerini asla..

ÇOK güzel yıllarım, anılarım oldu.. çok iddia kazandığımda :) 'burdan geçemez' denilen yerleri gülerek geçtiğimde..

neyse bu konuyu kilitleyin gitsin, kötü oluyom :(

satalı 3 yıl oldu.. eski alışkanlık sahibinden de sürekli takip ediyom.. yalnız hep aynı kasa aynı sözler.. tüm nivacılar aynı kafada galiba :)

bakalım nasip.. dediğim gibi aileye uymuyo.. alıncada yatsın istemem.. zaten yatırmam :)

Yusuf saptıranı da teceri de bilmiyom.. ama demene gerek yol nasıl gittiğini gözümde canlandırıyom.. yol olsun olmasın gider bu mahluk..

temizi kolay arıza çıkarmaz.. çıkarsada parçası bol ucuz.. aslında kendi başlı başına bi arıza, normal adam binmez zaten :)

zac link=topic=78545.msg929251#msg929251 date=1414263867' Alıntı:
10 yılda hıc arıza yaptı mı
motor bölümü yapmadı ama bir kez şanzıman birkezde arka difransiyel yapılmıştı..
ama biz öldürür gibi sürüyorduk imansızı..
UÖZKAN.77 link=topic=78545.msg929252#msg929252 date=1414263997' Alıntı:
Yusuf saptıranı da teceri de bilmiyom.. ama demene gerek yol nasıl gittiğini gözümde canlandırıyom.. yol olsun olmasın gider bu mahluk..

temizi kolay arıza çıkarmaz.. çıkarsada parçası bol ucuz.. aslında kendi başlı başına bi arıza, normal adam binmez zaten :)
umut saptıran kop dağının hemen eteğinden yol ayrılıp gider sola.. yaklaşık 80 km ve müthiş bir av alanı..
bir tek kusuru çok yakıyor bu lada tüp felan boş..

Kop ' un kendi başlı başına bi av alanı.. bide İspir ' in çoğrafyası çok ilginç, hoş..

Bizimki italyan sıralı LPG ile 100 km ' de 12 litre yakardı ben memnundum :) hatta erzuruma bi avcıya gitti.. bi kere yolda karşılaştık gördüm :)