erkunt 70 t hidrolik arızası

• Konbuyu başlatan erkan65
  • Başlangıç tarihi

2011 70 t kullanıyorum 3 yıl dır sorun yok du geçen kültüvatör çekiyorken otomatik indir kaldır yapan dügme çalışmaz oldu bu sorunu nasıl giderebilirim

Ynt: erkunt 70 t hidrolik arızası

sigortaları açdım hiç birinin üzerinde oks sigortası yazmıyor nasıl bilecem hangi sigortanın oks ye ait oldugunu kitapcıkda da bilgi verilmemiş

erkan65 link=topic=78735.msg931671#msg931671 date=1414786960' Alıntı:
sigortaları açdım hiç birinin üzerinde oks sigortası yazmıyor nasıl bilecem hangi sigortanın oks ye ait oldugunu kitapcıkda da bilgi verilmemiş
üzerinde OKS yazımıyor zaten :D sigorta kapağındaki elektrik şemasına göre kolayca bulabilirsiniz ya da sigortaları tek tek söküp bakacaksınız başka yolu yok noo-*-s

bak şimdi traktör stop halde iken oks ye bas dit dit diye ses geliyor ise sigorta atmamış oks motoru ile ilgili sıkıntı vardır ses yoksa sigorta dır kutu kapağının içinde resim var orda bellidir yada servisi ara onlarda açık şema var onlar sana sigortanın hangisi olduğunu tarif eder özel den numaranı yaz sana tarif edeyim istersen

stop ettim dıt dıt ses gelmedi sonra sigorta şemasını açdım hava ile tut tum tek rar denedim dıt dıt ses geldi ama hidrolik kollar yine çalışmadı

o degilde sigortanın şeması olsa ne kitapcıkda ne sökdügüm kapakda var şema nerden bilecen hangi sigorta oks nin
sigorta arzası için 20 km yol yapılmazki..erkunt a burdan sesleniyorum sigorta şeması tablo halinde kitapcıga yada sigorta kapagın da belirtsin bu nedir ya yıl olmuş 2014 hangi sigortanın nereye ait oldugunu bilemiyoruz

kapağın altında var mesela benim motorda var 20 km gitmene gerek yok ara servisi sana hangi sigorta olduğunu tarif etsin yenisi ile değiştir en ufak şeyde hemen gemiler i yakiyosunuz

Sigortaların yanında sarı renkte bir şey takılı mandal gibi onla sökeceksiniz oks sigortasıda üstten 2 veya 3. sırada olması gerekir 10 amperlik kırmızı renkte yoksa böyle 10 amperlik sigortaları söküp bakın.