Buda 480 liğin 4lü 12 çekimi 2. dakikadn sonra izleyin tam komedi 10. dk akü yok

Ynt: Buda 480 liğin 4lü 12 çekimi 2. dakikadn sonra izleyin tam komedi 10. dk akü yok

Gün görmüş adamın biri yolda giderken bir gencin bindiği atı deli gibi sürdüğünü görmüş. Hayvanı terden sırılsıklam ve nefes nefese kalmış bir halde görünce dayanamayıp gencin önüne geçip durdurmuş.
Yaşlı adam 'Evladım bu hayvana yazık değil mi? Bak ne hale gelmiş.' deyince, atı süren delikanlı; 'Niye yazık olsun, hiçbir şey olmaz.' demiş.
Bunun üzerine yaşlı adam sormuş:
'Evladım bu at kimin atıdır?' Delikanlı babasının atı olduğunu söyleyince yaşlı adam; 'Anlaşıldı niye böyle sürdüğün. Hadi oğlum sen atına bin, var yoluna git.' demiş. Delikanlı atına atladığı gibi son hızla sürüp gitmiş atını.
Yaşlı adam yolda biraz ilerleyince delikanlının atının çatlayıp öldüğünü görmüş.
Atı süren delikanlı koşarak adamın yanına gelmiş ve 'Sen neden bana atın sahibini sordun?' diye sorunca yaşlı adam ibretlik cevabı vermiş:
'Evladım kazanmamışsın ki kıymet bilesin. At senin değil ki canın acısın. Elbette öyle sürersin.'

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
Ynt: Buda 480 liğin 4lü 12 çekimi 2. dakikadn sonra izleyin tam komedi 10. dk akü yok

isyankar1985 link=topic=78847.msg932872#msg932872 date=1415126330' Alıntı:
Gün görmüş adamın biri yolda giderken bir gencin bindiği atı deli gibi sürdüğünü görmüş. Hayvanı terden sırılsıklam ve nefes nefese kalmış bir halde görünce dayanamayıp gencin önüne geçip durdurmuş.
Yaşlı adam 'Evladım bu hayvana yazık değil mi? Bak ne hale gelmiş.' deyince, atı süren delikanlı; 'Niye yazık olsun, hiçbir şey olmaz.' demiş.
Bunun üzerine yaşlı adam sormuş:
'Evladım bu at kimin atıdır?' Delikanlı babasının atı olduğunu söyleyince yaşlı adam; 'Anlaşıldı niye böyle sürdüğün. Hadi oğlum sen atına bin, var yoluna git.' demiş. Delikanlı atına atladığı gibi son hızla sürüp gitmiş atını.
Yaşlı adam yolda biraz ilerleyince delikanlının atının çatlayıp öldüğünü görmüş.
Atı süren delikanlı koşarak adamın yanına gelmiş ve 'Sen neden bana atın sahibini sordun?' diye sorunca yaşlı adam ibretlik cevabı vermiş:
'Evladım kazanmamışsın ki kıymet bilesin. At senin değil ki canın acısın. Elbette öyle sürersin.'
Evet aynen öyle kardeş yalnız bu videoyu ben çekmişim yada traktör benimmiş gibi üzerime alınmaya başladım bunu ben çekmedim youtube da buldum paylaştım özellikle videolar(alıntılar) bölümünde paylaştım ki alıntı olduğu belli olsun diye

bir şeyin değerini bilmek için ona emek vermek gerekir.acaba bu 480 alınırken gençlerin büyükleri ne zorluklarla aldılar bu traktörü. yazık etmişler. ne kendi güvenliğini düşünmüşler ne de traktörü...gereksiz şeyler bunlar...

fahriadak link=topic=78847.msg932874#msg932874 date=1415126508' Alıntı:
Evet aynen öyle kardeş yalnız bu videoyu ben çekmişim yada traktör benimmiş gibi üzerime alınmaya başladım bunu ben çekmedim youtube da buldum paylaştım özellikle videolar(alıntılar) bölümünde paylaştım ki alıntı olduğu belli olsun diye
Yok Fahri kardeşim, sözüm sana değil. Sadece yapılan bu işin yanlış olduğunu vurgulamak istedim. Sanırım senin de amacın bu olsa gerek.
Aklıma Hindistanlıların traktör kullanışı geldi. Hintlilere özenmiş bu arkadaşlar galiba.

Pulluk traktörden büyük gram desen ayar Yok ayarlı olsa belki biseler yapacak garip ama Canıni almışlar resmen pardon aküsunu olacaktı :)

Cevap: Buda 480 liğin 4lü 12 çekimi 2. dakikadn sonra izleyin tam komedi 10. dk akü y

Arkadaşlar gerçekten traktöre çok eziyet etmişler ama o traktör 480 serisinin eniyi traktörlerinden 86 model tapalı denileni diyer 480 ler çekmez o pullugu ama tabiki yazık olmuş garibime