Buda 480 liğin 4lü 12 çekimi 2. dakikadn sonra izleyin tam komedi 10. dk akü yok

Ynt: Buda 480 liğin 4lü 12 çekimi 2. dakikadn sonra izleyin tam komedi 10. dk akü yok

İlk etabda puluk 10 santim batmıyor tamam onu anladım da kardeş yazıkdır o traktöre okadar yıpratılırmı kafa önde geziyor , onu yerine 1 Puluk düşürseniz cok rahat sürersiniz , traktörü allah korumuş aküye bişey olmamış zuha-*-s
Nedim Bereketli olsun ....

Ynt: Buda 480 liğin 4lü 12 çekimi 2. dakikadn sonra izleyin tam komedi 10. dk akü yok

40 senelik traktör bu kadar sene dayanmış ama gençler 15 dk da traktörü traktör olduguna pişman etmiş hem kulkanan kişi hemde traktör zarar görebilir
üzücü bir durum

historyman link=topic=78847.msg932798#msg932798 date=1415112160' Alıntı:
Olur mu lordsaar bunlar dünyanın her modelde en iyileri sırada tt55 e 5/12 sonra da 6/12 takacaklar.
ne alaka acaba
bence sen fiat ve nh düşmanlıgını bırak artık dünyada sadece mf yok
hermesajında bunu belli etme enazından fiat nh veya mf sana mı çalışıyor yada banamı çalışıyor yada başkasınamı çalışıyor
yok ama nerde bir fiat nh görsen çaktırmadan fanatik olmadıgını iddaa ederek laf atıyorsun
en iyi veya en kötü olması kullananların sorunu
senin sorunun degil
videoyu begenmediysen yada konuyu begenmediysen traktöre yapılan işgence için begenme gençlerin yaptıklarının yanlış oldugu için eleştir ama
gidipte iyi eniyi vs muhabbeti yapmak nedir
yazdııgın yoruma teşekkür et butonu yanında begenmedim butonu olsa anında basardım o butona

Benim herhangi bir konu da bul bakayım markacılık yaptığımı yavuz tam aksine bu türden şeylerin yazılmaması için yazıyorum sürekli bu türden iğneleyici laflarda dikkat çekmek için bu tür yorumlara saplanıp kalınmaması için sen ne sebeple doğrudan hedef seçtin merak ettim varsa markacılığım yaz bekliyorum. Çarpıtmak demek konuyu başka yöne kaydırmak demek buyur alıntı yap

historyman link=topic=78847.msg932824#msg932824 date=1415115590' Alıntı:
Benim herhangi bir konu da bul bakayım markacılık yaptığımı yavuz tam aksine bu türden şeylerin yazılmaması için yazıyorum sürekli bu türden iğneleyici laflarda dikkat çekmek için bu tür yorumlara saplanıp kalınmaması için sen ne sebeple doğrudan hedef seçtin merak ettim varsa markacılığım yaz bekliyorum. Çarpıtmak demek konuyu başka yöne kaydırmak demek buyur alıntı yap
tartışmak yada olayı uzatmak niyetinde degilim yalnız geçenelrde bir konuya msj yazdın bende senin msjını alıntı yapıp uzun uzun yazdım
bilemme o msjımı gördünmü o gün farkettim ben bunu birkaç eski msjınada baktım ve yanılmadııgmı anladım
şimdi burda yani bu konuda olay videodaki hareketler
bu hareketler
gençlere göre hoş komik güzel eglenceli şeyler gibi gözüküyor
bana göre ise anlamsız mantıksız saçma vede hem traktörü kullanana hemde traktröre zarar verebilecek şeyler
sana göre ise nasıl gözüküyorsa artık eniyi enkötü muhabbeti yapıp 5li çeker 6 lı çeker tarzı msj yazmışsın
amacın veya niyetin iyi olabilir ama yazdııgn msj harbiden konuyla alakasız ve konuya bi tane tarafsız hakem seçsen muhtemelen oda senin msjınla alakalı olarak benim düşündügümü düşünecektir
ama bu konunın başıglıgı en iyisi nh yada en iyisi fiat oolsaydı sen o msjı yazsaydın veya başkası o msjı yazsaydı veya tam tersi görüş içeren msjlar olsaydı
mantıklı karşılardım onuçta başlık tartışmaya açık sıkıntılı
ve göreceli ir iyi olamsı kötü olması derdim ama
senin o msjını okuyunca videoyu seside sondan açıp izledim ben senin yazdııgnla baglantılı birşey göremedim duyamadım konu başlıgındada bunu iddaa eden yani en iyi oldgunu savunan bir cümle yok
bence bu konuda igneleme yapılacaksa da dediigm ynden ignelenmeliydi
sonuçta traktrö milli servert üzerindekide insan can yani

O insan gibilerin canları yanmasın diye iğneleyici cümleler seçiyoruz ama bu çıkışı yaparken keşke gönderilerimin geneline vakıf olsaydın zira çekiştirme videoları traktörlere boyundan büyük pullukların takılması, o motor beş para etmez bu diğerini parçalar gibi yorumlara yazdığım cevaplar diğer taraftan traktör seçimi konusunda tercihleri tek marka ve grupla sınırlamaya yönelik yorumlarımı hızlıca gözden geçirdim ve inan yanlış anlama payını kendine bırakmanı dilerdim hepimiz burada olgun insanlarız kimse kimseyi doğrudan hedef almamalı neyse canın sağolsun sana karşı ya da herhangi birine karşı bir önyargım yok yazmasak daha iyi galiba.

Arslanlar 5070 link=topic=78847.msg932805#msg932805 date=1415113625' Alıntı:
Traktörü siz mi aldınız yoksa miras baba malı mı? Sakıncası yoksa tabi :)
dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama forumda videolar (alıntılar) bölümünde paylaştım yani videoyu youtubda buldum paylaştım. Bana ait bir çekim değil

historyman link=topic=78847.msg932798#msg932798 date=1415112160' Alıntı:
Olur mu lordsaar bunlar dünyanın her modelde en iyileri sırada tt55 e 5/12 sonra da 6/12 takacaklar.
Kardeş bir şey paylaştık pişman ettin ha yok dünyanın en iyi modeli yok tt55 e 6/12 takacaklar filan falan yapma Allah aşkına Yavuz13 le yazışmalarına bakılırsa sende biraz Mf fanatikliği var bir zamanlar bende Mf ciydim ama bu kadar da değldim. Direk lafı bana uzatıyorsun yok 6/12 ayıp kardeşim yahu lütfen. Madem masseycisin bul bi 148 lik tak 4/12 tabi kolları kırmazsan yada kaldırabilirse, böyle önünü dikerek sürsün bizde diyelim ki bunlar 255 liğe 6/12 takacak diyelim bakalım tepkin ne olacak.