Yeni traktörüm Fiat 60 66s

Ynt: Yeni traktörüm Fiat 60 66s

YAVUZ_13 link=topic=78895.msg933462#msg933462 date=1415387185' Alıntı:
hayırlı olsun kardeşim
yalnız 2bin saat ilk turdaki degildir 1 tur dönmüştür ikinci turda 2000dedir o tabi tamir esnasında falan saati sıfırlanmadıysa yani saatiyle oynanmamışsa

buarada fotoları büyütünce dikkatimi çekti anahtar degmemiş sökülmemiş degişmemiş civata kalmamış nerdeyse

hatta ikinci fotoda ön jantta yagsızıntısı gözüküyor gibi yanlış görmediysem ona dikkat et bence

sanırım genel itibariyle traktörü bikaç defa bölmüşler tamir vsvs gibi durumlar için yinede 32-33 ederi var bence

lastikler iyi ve makina tamir edilmiş gibi bir durumda var sizin işinizi uzun yıllar görürür inşallah masrafsız olarak
hayır yanlışınız var üstündeki fabrikasyon lastiği ve traktörün geldiği köye bile gittim Bi kaç kişiye sordum adam yerini işleyip çekmiş kenara ufakça mısır işi yapmış makina bile takılmamış adam akıllı. Traktör baskısı sıfır değiştiği için motor gövdeden ayrılmış. Traktörün orjinal saati 2000 kusur. Fiyatı fordun üstüne 20 bin verdik 33 bin fiyatı vardı nakliye ve deposundaki mozota kadar yardımcı oldu galeri.

Black.Boyss.37 link=topic=78895.msg933491#msg933491 date=1415391647' Alıntı:
hayır yanlışınız var üstündeki fabrikasyon lastiği ve traktörün geldiği köye bile gittim Bi kaç kişiye sordum adam yerini işleyip çekmiş kenara ufakça mısır işi yapmış makina bile takılmamış adam akıllı. Traktör baskısı sıfır değiştiği için motor gövdeden ayrılmış. Traktörün orjinal saati 2000 kusur. Fiyatı fordun üstüne 20 bin verdik 33 bin fiyatı vardı nakliye ve deposundaki mozota kadar yardımcı oldu galeri.
inşallah senin dedigin gibidir sevinirim öyleyse
ama sen yinede iyi bildigin samimi oldugun bir usta varsa rastgelirsen göster makinayı

Civata baslarının bazılarının boyası dökülmüş Fiat ustası ile aldık traktörü zaten şanzıman falan hiç açılmamış tek baskı değişik. Oda normal 15 yaşında traktör sonuçta. Fakat saati orjinal Ford traktörün turkiyedeki tek servisi olan nevzat yağlıya bile baktırdım traktörü. Teşekkürler arkadaşlar.

2000 saatte fıat baskıyı yemez o saat yanlıs kardesım bızım fıat 5 bın kusur saaate yaklasıyor baskısı daha orjınal fabrıka baskısı 2 bın saatte deişmesi bıraz zor . o saat sıfırlanmıs yada dusurulmustur. buna emın ol

Abi kullanmadan kullanmaya fark eder sıyırttı ise orasını bilemem. Ki büyük ihtimalle sıyırtmış. Bizde imkan vermedik. Abi daha net foto çekeceğim traktörün orjinalliği tamamen üstünde boya olsun her şeyi fabrika lastiği arka tekerleri. Bir tek sokulen yer var orasıda baskı balatası. Hiç yorulmamış motor normalde bindiğim 80 66 70 66 60 66 ların tümü levye sallanır durur hep bunda asla çeki kolu olsun adam akıllı yük yememiş boyası orjinal duruyor. Hele ki gövdede çizik yok adam akıllı. Agarlıkları sahibinde onuda sordum istemedim. Sahibi ile konuştuk yakın komşularının ağzını aradım. Yormamış motoru hiç