case jx 100 jx 110 hakkında bilgi ve yardım

herkese iyi akşamlar iyi forumlar abiler arkadaşlar traktör almayı düşünüyoruz fakat kararsız kaldık kafamda bir kaç model var case bunlardan biri o yüzden bu bölüme açtım konuyu yardımcı olursanız sevinirim

modeller:
case jx100
case jx110
MF 5455 4 silindir
john deere 6110 mc

bu modeller hakkında bilgisi olanlar tavsiyelerde bulunursa şimdiden teşekkür ederim.
Öğrenmek istediklerim fiyat,performans ve yakıt özellikleri
Ek olarak bu caselerde yerli ve avrupa olarak fark oluyormuş bu konudada bilgi verebilirseniz sevinirim

Ynt: case jx 100 jx 110 hakkında bilgi ve yardım

arkadaşım casenin 100 lüğünü boş ver 110 luk case yi tavsiye ederim.yerli ve avrupa dersen eğer maddi durumun varsa case jxu ları tavsiye ederim.tecrübem jxu larda yok ancak 110 maxpro müthiş birşey.gerçi şu anda üretilen traktörlerin hepsi güzel.ancak newholland case mf tabiki piyasa olarak daha çok tutulanı.ama piyasada enfazla newholland tutuluyor.atalar MAL EL İÇİN ALINIR .demişler.newhollandı gece saat 2de satılığa çıkarsan sabah 5 de müşteri bulursun.mf de ögleyi ,casede akşamı beklersin.ben case kullanıcısı olarak tek bir konuda keşke demişimdir ikinci el olarak satacak olsam,onun haricinde yakıt olarak performans olarak kalite olarak yine case yine case derim.ilk 250 saatten sonra yakıt ve performans gerçekten düzeliyor.ben inanmıyordum.250 saatten sonra içini tekrarmı dizayn edecekler, içine birşey mi takacaklarda yakıt performans düzelecek diyordum;fakat beni de şaşırttı.diyeceğim oki 100 lük casenin kullanacağı tüm ekipmanları 90 lıkla zaten bir küçük vitesle yapıyorsun boşuna 100lük alma 110 luk al ona görede alet ekipman düzersin

jx case lerle mf 5455 john deere 6110mc aynı katagorıde degıl.Case ıh nın maxxum 110 serısını mf 5455 john deere 6110 serısı ile karsılastırmak lazım bunlarıda karsılastırırsan bence case ıh maxxum 110 derim.

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim bizim burdada case çok tutuldu köyde bi kaç kişi aldı 100lük aldı ama alanlarda alırsan 110luk avrupa al diyolar artık zamanı geldiğinde bayilere gidip yerinde incelicez tekrar teşekkürler

Merhaba,

Bahsettiğin konu biraz da bütçe ile alakali, eğer imkaniniz varsa ve uzun vadeli düşünüyorsaniz mutlaka ithal traktör alin derim. Ayrıca düşündüğünüz traktör icin mutlaka kullanan kisilerle görüşünüz. Traktör lerin özellikleri karsilastiriniz. Imkan varsa deneme sürüşü yapmanizi tavsiye ederim.