Massey ferguson135 fren sistemi düzeltilebilirmi ?

ıyı geceler arkadaslar.. bende 1972 model 135 massey ferguson var.zamanında dedem sıfır almıs o gunden berı bızde.çok seviyorum tarktörümü.her işimiz görüyo ama ah o frenler..bahce arası sürerken balata kırıldı..bızde sezpn baslamadan bı bakıma soktuk.A dan Zye hersey yaptırdık..kampanalar tornaya gırdı yenı balata cakııldı..Ama frenler sımdı eskısınden de kötü..ne yapabılırız ? bılgısı olan bole bı durumla karsılasan arkadaslar yardım...

Ynt: Massey ferguson135 fren sistemi düzeltilebilirmi ?

Arkadaşla pm yolu ile konuşuyoruz sistemi anlattım tabiki yağlı fren randımanını vermez ama Fordlarda işe yarıyordu. Fordların cüsse ve teker büyüklüğünden dolayı daha kötü tutar mf kere göre 135 den 600 kilo kadar ağırdı 3610 4 5 tonu kızaklayarak indirirdi her yerden. İnşallah yardımcı olurum fakat denizliye gitmek sıkıntı yaratır üniversite okuyorum sonuçda hafta içi sanayi açıkken gitmek gerekecek onuda gitmem mümkün değil güvendiğin bir ustaya yaptırırsan vverim alırsın bak gene söylüyorum balata erken biter ama güvenliği iyi olur.

Ynt: Massey ferguson135 fren sistemi düzeltilebilirmi ?

Black.Boyss.37 link=topic=78929.msg934449#msg934449 date=1415707804' Alıntı:
Arkadaşla pm yolu ile konuşuyoruz sistemi anlattım tabiki yağlı fren randımanını vermez ama Fordlarda işe yarıyordu. Fordların cüsse ve teker büyüklüğünden dolayı daha kötü tutar mf kere göre 135 den 600 kilo kadar ağırdı 3610 4 5 tonu kızaklayarak indirirdi her yerden. İnşallah yardımcı olurum fakat denizliye gitmek sıkıntı yaratır üniversite okuyorum sonuçda hafta içi sanayi açıkken gitmek gerekecek onuda gitmem mümkün değil güvendiğin bir ustaya yaptırırsan vverim alırsın bak gene söylüyorum balata erken biter ama güvenliği iyi olur.

cok saolsın kardesım.dediklerini ustaya anlatacam yaptıracam.ınsallah olur.erken bıtmesı onemlı degıl yeterkı tutsun fren.