oyunu oynayanlara birkaç sorum vr

arkadaşlar merhaba öncelikle oyunu daha oynama fırsatım olmadı.oynanyanlardan ricam oyunda ne gibi değşiklikler var ormancılığı biliyorum ancak çiftçilik üzerine neler var değişien geliişen ürünler hala aynımı biraz bilgi verirmisiniz

Ynt: oyunu oynayanlara birkaç sorum vr

Merhaba Mustafa kardeşim. Oyun temel olarak diğer seriler ile aynı,yetişen bitkiler olsun, yetişme ve büyüme tarzları olsun çok büyük bir fark yok. Bizi heyecanlandıran,oyundaki ekipman sayısının ve çeşidinin diğerlerinden oldukça fazla olmasıydı. Bir de bu ormancılık özelliği dikkatimizi çekti. Şahsen beni en çok cezbeden şey çamur modu oldu. Kullandığın her ekipman bir süre sonra toz ve çamurla kaplanıp kirleniyor. Ve efektleri çok iyi vermişler. Bir diğer fark da, ekipmanlar, özellikle pulluk ve kültivatörler iş yaparken pulluğun kulakları veya kültivatörün ayakları etrafında oynayan bir toprak görüyoruz. Biraz daha gerçekçi olmuş. Genel olarak böyle.

mustafa_mithat link=topic=78930.msg934188#msg934188 date=1415623340' Alıntı:
Eyvallah sağılasın keşke biraz çiftçiliği gelişselermiş rn azından mevsim falan olsada herşeyi zamanında yapsa

Öyle olursa insanlar sıkılır Mustafa, zaten oyunda zamanı ayarlayabiliyorsun. Yağmur çamur da var yani. Ama dediğim gibi,mevsim çok uzun bir zaman dilimi. Oyuncular sıkılır. Zaten herkese hitap eden bir oyun değil. Çok aksiyonlu bir oyun da değil. Zaman yavaşlarsa hiç olmaz.

Oyun dinamikleştirilmiş. Ekipmanlar,traktörler vs. çeşidi çok. Ama oyunun birşeyi hoşuma gitmedi.O kadar seriden beri şu tarla sürme çok saçma geliyor. Şöyle gerçekci bi efekt verilse.Gerçektende çukurlar oluşsa daha güzel olabilir.