Bölgenizdeki Tarla Fiyatları

Ynt: Bölgenizdeki Tarla Fiyatları

Kuru tarla kıraç 3-5 bin tl
Kuru tarla ova 10 bin tl
Sulu tarla 15 tl
Yetişmiş bağ 20-50 bin tl
Sulu tarla kira 500-600 tl
Yetişmiş bağ kira 1000 tl
Dekar fiyatları böyle

Yol kenarı 50.000 TL-85.000 TL
Orta alanlar 25.000.TL-35.000.TL
Bayırlı alanlar YOK zuha-*-s
İcarlık tarla YOK zuha-*-s

Not: Her yıl sınır ve Yol kavgasında en az 10 ile 15 Kişi yaralanıyor Alahıma Şükür ölen yok zuha-*-s

Kuru tarla dereye yakın köye yakın uzak döz bayır fark etmez piyasası 4 bin daha gecenlerde el gibi düz 90 dönüm barca dönümü 4 binden gitti
Sulularda 7 8 bin
İcar kuru 60 85 arası
Sulu icar 100 125 arası

Arkadaşlar bence yazmayın fiyatları,yanlış anlamayın sitemizde dahi sözü geciyor tarım arazileri yabancıların eline geciyor vs diye.
Yani ne bileyim tasadüf belki art niyetli kişilerde girip okuyabilir yazılanları
Kusura bakmayin ama fiyatlar hakkinda bilgi vermek kotu bisey deil bence.yabancilar burda ki fiyatlardan haberdar olsa ne olur olmasa ne olur.sonuc olarak satanin yeri alinir dimi.burda tarla satisi yapilmiyor benim bildigim.konuyu ben canlandirmak istedim ama boyle bi düşünceyle karsilasmak sasirtti..

Kusura bakmayin ama fiyatlar hakkinda bilgi vermek kotu bisey deil bence.yabancilar burda ki fiyatlardan haberdar olsa ne olur olmasa ne olur.sonuc olarak satanin yeri alinir dimi.burda tarla satisi yapilmiyor benim bildigim.konuyu ben canlandirmak istedim ama boyle bi düşünceyle karsilasmak sasirtti..
İyde benim yazdıgım sizi neden şaşırttı bende onu anlamadım.
Ben sadece fikrimi yazdım ben ileti yazarken aynı konuyu 1 kullanıcı 6 misafir görüntülüyor diye altta yazıyordu.
Benimki sadece kendi düşüncemdi hem dogruya yabancıların satılan yerlerden haberdar olmasındanda ,topraklarımızı satın almasındanda bişeycikler olmaz

Bizde dönümü sulu ortalama
5 ila 8 bin lira
Kıraç susuz 2 bin 5 bin arası
İcar kıraç 20 30 tl
Sulu 150 250 arası
Benim kıraç yerim var ama verimli orman içi ihtiyaç tan satıyorum normalde 4 bine rahat gider ama bu ara durgun 2.500 gecen olmadı daha alanlar hep yabancı beklemedeyim