FS 2015 Jenz Hem 582 Gercekci ses deneyimi!!

Evet arkadaslar bildiginiz gibi farming simulatorde bulunan Jenz Hem 582 agac ogutucusunden hic ses cikmiyordu ve ben bunu editleyerek yeni bir ses yapmis bulunmaktayim gercekci devir alma ile makina calismasi ve gercekci makina stop etme gibi efektlerle cok daha guzel oldu soracak olan arkadaslara simdiden soyleyeyim daha link yok ses henuz test amacli videoya cekilmistir emege saygi lufen!! ;) ok-*-s
Farming Simulator 2015 Woodchipping with reality sound woodchipper

Ynt: FS 2015 Jenz Hem 582 Gercekci ses deneyimi!!

Ses Orjinal Olmuş Eline Sağlık ;)

Seslerle Uğraşmayı Bende Seviyorum Bu Oyunlarda, Godfather Korna, Geri Vites İkaz Sesi Filan Ekledim Bende Oyunu Kurar Kurmaz :)
Steyr ' a Kendi Kamyonumuzun Sesini Filan Attım :D

Yorumlariniz icin tesekkur ederim arkadaslar elimden geleni taptim oyunda ilk halledilmesi gerekli olan buydu bence makinanin hic sesi yoktu :) ses kayit dosyalarina baktim mono gorunuyordu sesler ve cok kisikti sonra ben yeni ses kayitlarini gercekten alip steryo ses dalgasina cevirerek oyuna attim simdi ses traktorun devir alma sesinden daha fazla cikiyor :D

Kevin486 link=topic=79040.msg935403#msg935403 date=1415954952' Alıntı:
Yorumlariniz icin tesekkur ederim arkadaslar elimden geleni taptim oyunda ilk halledilmesi gerekli olan buydu bence makinanin hic sesi yoktu :) ses kayit dosyalarina baktim mono gorunuyordu sesler ve cok kisikti sonra ben yeni ses kayitlarini gercekten alip steryo ses dalgasina cevirerek oyuna attim simdi ses traktorun devir alma sesinden daha fazla cikiyor :D
Sesinin Az Olduğunu Düşündüğün Makinenin Veya Traktörün XML Dosyasını Aç Voluma Değerini 1.5 Yap Sesi Artar Biraz Daha ;) Ama XML i Düzenleyip Kaydetmek Yerine İçeriğini Kopyalayıp Yeni Bir XML Dosyası Oluşturup Onu Atman Lazım Onu Düzenlemen Lazım, Eski Sürümlerinde Düzenlemeye İzin Veriyordu 2015 ' te Yönetici İzni İstiyo Düzenlettirmiyor :)

omerfarukkoc link=topic=79040.msg935414#msg935414 date=1415959211' Alıntı:
Sesinin Az Olduğunu Düşündüğün Makinenin Veya Traktörün XML Dosyasını Aç Voluma Değerini 1.5 Yap Sesi Artar Biraz Daha ;) Ama XML i Düzenleyip Kaydetmek Yerine İçeriğini Kopyalayıp Yeni Bir XML Dosyası Oluşturup Onu Atman Lazım Onu Düzenlemen Lazım, Eski Sürümlerinde Düzenlemeye İzin Veriyordu 2015 ' te Yönetici İzni İstiyo Düzenlettirmiyor :)
evet oyle bir durum var ama arti olarak makinanin sesi hic gercekci degildi sanki fabrikada calisan yuruyen bant makinalarının sesi vardi bende bu yuzden kokten cozumu halletmeye karar verdim :) ve sonuc bu oldu :)

Kevin486 link=topic=79040.msg935456#msg935456 date=1415972828' Alıntı:
evet oyle bir durum var ama arti olarak makinanin sesi hic gercekci degildi sanki fabrikada calisan yuruyen bant makinalarının sesi vardi bende bu yuzden kokten cozumu halletmeye karar verdim :) ve sonuc bu oldu :)
Güzel Olmuş, Eline Sağlık :)