Zetor 64 & Tümo 74 :)

Ynt: Zetor 64 & Tümo 74 :)

Umut abiden beklenen çekişmeler geldi *098*-

Zetor yeni tedavi oldu daha tam iyileşmedi yoksaaaa tümosanı dağıtırdı demi umut abi ok-*-s :)

Tümosan ince lastik zetor ordan kazanıyor,fakat zetordada kabin yok yarışma berabere kaldı :) keşke bide asfaltta taksaydınız abi :)

maksat muhabbet olsun.. Ahmet..

tümo 1-2 sefer inceden çektiği de oldu..

hatta bi ara ben Tümoya geçtim tümocu arkadaş zetora.. indik bindik değişik vitesler denedik vs..

tümo rahat çeker diyenler çoğunluktaydı..

itiraf edeyim rahat olmasada biz çekeriz diye düşünüyordum.. Tümo 74 düşündüğümden iyi çıktı.. 2005 devlet zamanı tümolardan.. tabi dar teker ve kabin ona yaradı..

bide ayrıntı ama Zetor sitesinde 62 bg yazıyo.. yani bi şansımızı denedik, çay içip tatlı yedik vesselam:)

**

bravo İsmail abi.. ilkten 2 ile denedim Tümo aldı.. sonra muhtelif denemeler yaptık.. hatta ben Tümoya geçtim ve Zetoru bizzat kendim çektim inceden.. ama sürücü-yer değiştirdikçe değişik sonuçlar çıktı..

bendeki TÜM videolar bu:) hatta motordan inip çekebildiğim kadarı bu..

ister inanın ister inanmayın bi çekişme ancak bu kadar objektif olur :)

çekileri bile arkadaş karışladı, yüksekliklerini..

hatta bi ara Tümoya binip sürücü farkını ölçmek için BİZZAT kendim Zetoru çektim.. o kadar temiz bi maçtı anlayın gerisini:)

yalnız Tümocular üstüme çullandı yok yerli malı, yok parçalayacaz seni.. en son pes ettim el gazını çekip kendi haline bıraktım olayı:)

90 ' lığa gelince bugün yine 20 tonu zorladı.. hep 17-18 tonluk damper kalmayınca tüh yine fazla atmışız deyip uğraşmak zorunda kalıyoz, bulaşmayın yani:)