NEW HOLLAND Yeni rekor! Gübre 4217 ton 24 saat içinde

Arkadaşlar bu günlerde NH çok hızlı rekorların markası... :D :D
Gübre 4217 ton eklemli 500 beygir traktöre bağlanmış bir dev yayıcı, en büyük pazarı, 24 saat sayesinde arazi başvurdu. Yalnız bu yeni meydan mücadele için kullanılan araçlar Guinness Rekorlar Kitabı ' nda olmayı hak.
Alain Bellion, şirketin başkanı şimdi kullanılan Brochard yapımları 'Kral'. Üreten 42 m3 feribotlar paletli veya tekerlekli Eh önce, o Doğu ülkeleri için sekiz tekerlekli bir gübre serpme hayal. Atölye üretici Vendee yeni bir rekor, 24 saat içinde en yayılır gübre birini ayarlamak için 50 ton kapasiteli ikinci bir birim dünyaya geldi. Bu cihaz bir mafsallı traktör New Holland T9.615 542 birleştirilmiştir Alfagro New Holland Ukrayna ve Moldova yerel temsilcileri yanı sıra, rekabet LLC ile, Ukrayna, Temmuz 31 içinde atlar. Daha az sürmedi! 50 m3 kapasite için tasarlanmış olmakla birlikte, cihaz, bir 65 m3 eklemli yükleyici W190 ve iki teleskopik LM732 ile yüklendi.
Kayıt şirketi ('IMC') 'Endüstriyel Süt Şirketi' 300 hektarlık bir arsa temin yaptı Ukrayna ' da bölge Çernigov oblast, içinde VelykyyZliyiv köyünde yapıldı. 'BMI' New Holland birçok sadık müşterilerinden biri olan ve Ukrayna belden biçerdöverler 21, on T8.390 T9.615 traktörler ve üç birleştirmek ekipmanları New Holland CR9080 büyük bir filoya sahiptir. Alex Lisitsa River 'IMC' Başkan New Holland Ukrayna ve Moldova 'ile ortaklık konuştu bir iş ortağı ile iş ilişkisi kurulmadan önce, biz tarih ve şirketin deneyimine bakmak. Ne fark yaptı iki marka arasındaki işbirliğinin yıldı. Kurmak bir Dünya Rekoru hikaye katılır ve New Holland ile ilişkili gerçekten gurur duyuyoruz!

Etkinlik için hazırlıklar bir hafta sürdü. 17 New Holland ve satış gücü, pazarlama, PLM ve Servis ekipleri 9 Alfagro üyeleri: Ekip 30 kişiden oluşuyordu. İki Fransız sürücüleri T9, her altı saat direksiyon başında döner aldı. Bastien Roy: ' Ben dünyada Brochard üreticiler gübre serpme ile başladı: Mısır, Ukrayna, Estonya, Kazakistan, Kuveyt, vb .. Ve ne benim için bir zevk oldu bu gübre serpme sürüş ile çalışmak yepyeni New Holland T9.615! '

Resmi Yargıç, Eva Norroy (İngiltere), resmen 24 saat içinde 221,80 dönümlük gübre formanın 4217 rekor ton kayıtlı örgüt ' Guinness World Records ' . O tüm çalışmalarından etkilendim: ' Ben bu muhteşem olayı bulundu. İki şey özellikle beni etkiledi: Tüm yüksek teknoloji görünüm şeyden önce tarımsal malzeme gibi teknik bir eseri görmediği için; Sonra takımın uyum. Franco-Ukrayna ekibi yorulmadan çalıştı ve onlar değildi bile hepsi aynı dili konuşan, onların işbirliği doğal olarak ortaya çıkmıştır. '

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

1_8.jpg

Yayınlanma Tarihi:13 Kasım 214
Brochard Sets Spreading World Record powered by New Holland

Ynt: NEW HOLLAND Yeni rekor! Gübre 4217 ton 24 saat içinde

mok böceği ALTIN madalyasını hak etmiş.. hayalimdeki römork.. :)

DÜNYA rekoru..

24 saatte.. 2200 dekar yere.. 4 BİN tondan fazla hayvan gübresi atılmış!