ÖNALLAR - ASTRUM TP1000 İLAÇLAMA MAKİNASI

Adana fuarında sergileyeceğimiz ürünlerden birini sizlerle paylaşmak istiyorum. Resimde görmüş olduğunuz makine tam otomatik olup, 1 dekara kaç litre ilaç atacağını belirleme, dijital manometre, pompa yağı sensörü, hıza bağlı ayarlama yapabilen hız sensörü, elektronik hidrolik ve su kontrol üniteleri, ilaç attığınız yeri işaretleyebilme, basınçlı hava verebilen harici kompresör, hızlı dolum yapabilen filtre ve sayamadığım daha bir çok özelliğe sahiptir.

Zamanı ve imkanı olan bütün Trakkulup üyelerini standımıza bekliyoruz.

Ynt: ÖNALLAR - ASTRUM TP1000 İLAÇLAMA MAKİNASI

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Resimdeki makinenin perakende satış fiyatı 23000 TL ' dir. Yetkili bayiilerimize ayrıca fiyat sormanızı tavsiye ederim.

spraypro link=topic=79150.msg936788#msg936788 date=1416289797' Alıntı:
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Resimdeki makinenin perakende satış fiyatı 23000 TL ' dir. Yetkili bayiilerimize ayrıca fiyat sormanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler, Makinenin özelliklerini boom kaç mt, fiyata neler dahil olduğunu yazarsanız daha iyi bilgilenmiş oluruz...

spraypro link=topic=79150.msg936788#msg936788 date=1416289797' Alıntı:
bi sıfır fazla oldu herhalde tamam makinanın özellikleri çok iyide ilaçlama için çok yüksek bi rakam yazmışsınız

Cevap: Ynt: ÖNALLAR - ASTRUM TP1000 İLAÇLAMA MAKİNASI

Konuyu hortlatmış olcam ama bu makinayı kullanan varmı yorumlar neler. Birde güncel fiyatı nedir bi bilgisi olan varmı. Bize böyle bi makina lazımda..