FİAT 540 SPECİAL

Ynt: FİAT 540 SPECİAL

jhondere 5050 almama rağmen bende ekonomik olarak ilk imkan bulduğumda bi tane 540 alacam inşallah.traktörünüz hayırlı olsun.540 bence bir hastalık.bizim 75 in seside o kadar güzel ve çok çıkardıki ,inanın dağların taşların yanından geçerken üzerime kaya düşer diye korkardım.resmen inlerdi.benim 540 lık bir işim olduğundan falan deyil ,zaten jhondere ile de en fazla senede 200 saat çalışıyorum.540 ı alıp arkasında romörkla az yükle bir iki bindin mi gerçekten stres denen şey kalmıyor insanda.bende sizin ki gibi yarım çamurluk 78 veya 79 büyük kartel düşünüyorum.inşallah nasip olur 3 . kez...

Bizim 1979 model 540 ' ın satılık olduğunu komşu duyunca babasına ben bu traktörü alacağım demiş. Babası da oğlum sende zaten yepyeni bir yıl önce aldığın bir tane 54 C var ikinci traktörü alıpda ne yapacaksın sen deli misin demiş. Komşu olsun ben bu traktörün sesine hastayım demiş ve bizden traktörü aldı. Allah rahmet eylesin daha sonra trafik kazası geçirip hayatını kaybetmişti.

SADECE FİAT 540 ' LARA ÖZEL ÜSTTEN BASMALI MARŞ DÜĞMESİ. ZAMANLA PLASTİK ESKİDİĞİ İÇİN VE YENİSİ DE HER HALDE BULUNMADIĞI İÇİN MARŞ DÜĞMESİNİ ÇEVİRMELİ OLARAK DEĞİŞTİRMİŞ ÇOĞU 540 SAHİPLERİ.

Orijinal eksoz koyu kahverengi emaye ile kaplı, susturucunun üzerinde ısı koruması var ve sesi gürleyerek çıkıyor. Eksoz borusu ile susturucu birbirine kelepçe ile bağlı ise, susturucunun üzerinde ısı koruması var ise ve emaye kaplı ise orijinal fiat 540 eksozudur.