LS lerin vahim halleri... (Sorun Çözüldü)

Ynt: LS lerin vahim halleri... (Sorun Çözüldü)

kardes 3 senedir plus 70 modeli var halen kullanıyoruz 3500 saatte daha tıkı yok maşşallah . o birazda kullanımdan kaynaklanıyor .traktörü üzersen oda seni üzer .

halil ibo link=topic=79163.msg980736#msg980736 date=1426150839' Alıntı:
arkadaşlar benimde 2011 model LS plus 80 im vardı aldığım günden sonra başladı sorunlar yakıtına düzen tutduramadılar ondan geçtik bu sefer de çekiş bir türlü çekmiyo bayılıp bayılıp gidiyo onuda geçtik tarla sürerken benimkindede oldu sol arka teker çıktı gitti kovanı bozdu fabrika ödemedi kullnıcı hatasıymış onuda geçtik hidrolik kolları eğildi fabrikayı defalarca aradık resim istediler gönderdik sonuç yok en sonunda konya fuarı günü yakındı fabrikayı arayıp bu eğilen kolları fuarın ortasına koyup herkese göstericem dedim tehdit ve burdaki bayinin baskılarıyla yenisini gönderdiler serviste parçası yok popasını tamire götürüyorum pompanın parçası yok ayarlayıp gönderiyolar hava filtresinin içindeki kağıt 180 tl arkadaşlar en sonunda 64 binliraya aldığım motoru bir tanıdık vasıtasıyla 45 bine zorla saydırdım mf 398 4x4 aldım üzerinede 10 bin tl verdim kurtuldum siz arkadaşlara tavsiyem bildiğiniz tanıdığınız herkesin kullandığı motoru alın çifçinin ne şartlar altında para kazandığını sadece çifci kardeşlerim bilir benim amacım markayı veya kişileri kötülemek değil biz ekmeğimizi zorla kazanan insanlarız birileri para kazanacak diye neden birbirimizi uyarmıyalımki selam ve sevgilerle

dostum öncelikle gecmiş olsun . bendede 2011 ls plus 80 var su anda hiç birtek sorun yasamadım .öncelikle benim yaşamış olmamam yaşamayacagım anlamına gelmez fakat dedigin bişey beni benden aldı . POMPA demişşin iyide zaten motor ve pompa ıveco nasıl parcası yokmus o zaman ıveco motorlu fiatlardada sorun olması lazımdı .yada söyle söyleyim ıveco zaten kendi adına bi marka kamyonetleri felan var bu söyledigin kesinlikle bana inandırıcı gelmedi kusura bakma . evet traktörde sorun yasarsın fakat motor kısmında kesinlikle laf atma . eger bu ıveco motorda sıkıntı varsa bütün 80 66 fiatlardada olurdu.

İlkertetik kardeşim düşünce lerinde çok haklısın bende alırken senin gibi düşünmüştüm keşke öyle olsaydı ama kardeş pompası brezilya malı üzerinde bosch yazıyo ama öyle değilmiş aksaray, konya,ankara,kırıkkale servisinde malesef bulamadık hepside parçasının olmadığını söylediler insallah başına gelmez gelirse perişan olursun ben sattım kurtuldum sizde bir an önce kurtulun ben satmak isdedim burdaki bayiye gittim 35 bin bile vermediler kendi bayisi bile almıyo selamlar