MF 240 s mi NHt480 mi

arkadaşlar şuanda mf 135 kullamaktayız. değiştirmeyi düşünüyoruz en fazla 20bintl verebiliriz. mf 240s ile nh t480 arasında kararsız kaldım. fakat gönlüm biraz t480 den yana gibi ama sizce hangisini almak daha mantıklı. yılda aşağı yukarı 20 dönüm yer işlicem .kullananlar memnun mu değilse ne şikayetleri var. Şimdiden teşekkürler herkeze...

Ynt: MF 240 s mi NHt480 mi

sizin oralarda nasil bilmm de bizim burda pek tutunamadi piyasa bi tane var o abi ilede bi kez konustum ufak tefek hemn sorun aciyomus conta yakma disli kirma gibi tt50 deki performans yok bide ls r50 yi bak sahsen bnm hosuma gidiyo hersey elinin altinda fiyatida 25 bine bulursun 4 ceker hem kullananlarda memnun imkan olunca çökcem birine hemn

t480s new holland al derım.240 eskı teknolojı hem uzel bitti 240 da bitti. Yenılerı hepsı çakma 240 uzel gıbı dıyorlar ama aynısı degıller.Turkıyede şu anda new holland açık ara önde en çok alınıp satılan marka onun için t480s al derim. Hayırlı olsun. Şimdi yeni t480s lerin motoru 3 silindirli fiat motoru.

arkadaşlar bu t480 leri 4 silindir diye çok yakar diyorlar. Ben bir örnekle kıyaslama yapmak istiyorum yalnız konu başka yere gitmesin de bizde şuan 96 model opel vectra var 2.0 motor aldığımızda cok yakar 2.0 motor felan dediler fakat bu yıl ramazandan önce Düzce ' den Antalya ' ya gittik geldik ve hesabımıza göre 100km de 23tl yakmış 2.0 motor olmasına rağmen araba birde yüklü idi fakat 1.3 araba kadar yakmış belki 1.3 araba bile o yükle daha fazla yakardı diyeceğim o ki bu t480 lerde 4 silindir diye herkez önyargılı oluyo ama aslında yapması gerekenden fazlasını beklemediğin sürece fazla yakacağını zannetmiyorum.