İMT 558

imt 558 Fikri degil Bilgisi olanların bildigi üzere perkins 203 motora mf 165 köşeli kovana sahip genel özellik olarak mf 165 genlerini taşıyan orta halli bir taktör.

Meyilli arazide 15 dönüm kadar bir yerim var motorlu çapa ile hem uzun zaman alıyor hem aşırı yorucu oluyor,

Geçmişte küçük bir traktörüm var idi 4 5 yıldır traktör almamak için direndim arazimin bulundugu köyden ücreti karşılıgı sürüm nakliye taleplerimde söz verilen zamanda gelinmemesi yapılmaması ve yapılan işin kalitesinin üstün körü olması canıma tak etti,

Yukardaki vermiş oldugum bilgiler dogrultusunda bahsi geçen imt 558 traktörden ezilmemiş lastikleri iyi durumda kurcalanmamış bir kaç traktör buldum 5000/6000 fiyat aralıgında şimdi marka fanatikligi yapmadan bilgiye ihtiyacım var bu traktörlerden birini almalımıyım.

Ynt: İMT 558

masseylerın yogoslav versıyonuydu galıba kı 165 lıkler zamanın guzel motorlarıydı 3 sene once komsu koyumde bırtane gordum avrupacı almış hıc kullanmamıs zamanla buyuk garaj yapmıs cekmıs kenara ben vardıgımda garajın dıbınde hatta takıldım garaj buyuk olunca unutmussun dıye ama anlasamadık kaldıydı oyle gercekden pırıl pırıl duruyordu

imt güçlü diyor herkes
peki 100.000 tl ye kadar bahçe traktörü alacam kararsız kaldım.
sizce arkadaşlar her konuda ;
imt540 mı , fiat 415 mi , ford 2000 mi , same 50 lik mi ??????
Same 50 nasıl bir makina bilmiyorum ama fiat 415 sorunsuz kullanılır hidrolik kapasitesi düşük damper kaldırmıyormuş, ford 2000 de fena değil, imt aynı ferguson gibi ideal makina parça sorunu yok eniştemlerde vardı kaportasını değiştirip mf 240 kaportası takmışlardı hiç kimse anlamıyodu hiç sorunsuz yıllarca kullandılar.