erkut 80.4 yoksa başak 2080 alalım kulanıcıların yorumların beklıyorum

Ynt: erkut 80.4 yoksa başak 2080 alalım kulanıcıların yorumların beklıyorum

Erkunt da iyi Başakda iyi Maşallah diyelim ikisinede
Erkunt bayisi bizim sakarya cıvarında atılım yaptı tam onu çözemedim kampanya falan filan bişeyler dönüyor bayiden birileri varsa net bizi aydınlata bilir sabah bayin önünde bi 105 BG ERKUNT bana göz kırptı üsütndede 93,50 TL yazıyordu bende gitim adama sordum meersem 93.500 TL miş ve 5 yıl vade 3 yıl Parça desteği falan filan filan baya bi şeyler saydılar maşallah ama talep çok galiba adamlar harıl harıl çalışıyor.

144fenomen link=topic=79186.msg937240#msg937240 date=1416385118' Alıntı:
fikrini ne değiştirdi :D

daha alalı 2 ay anca olan sfır km 2075im daha toplasan yaptıgı iş toplam gün sayısı olarak 15 gün anca olmuştur ama şimdiden 4-5 yıllık 2-3bin saatlik traktör gibi sorunlar yaratmaya başladı(motor-turbo-intercoler-mazot pompası vsvs)
maşallah kanadı kırılmış kuşlar gbi pır pır edip duruyor
takasta kullandıgıım 2005 model 2073ü mumla arıyorum :)
pazartesi sorunlar artmaya başladı gaz yemiyor makina
sanko holdingi tebrik ediyorum böyle bir makina yaptıgı için
adamlar zoru başarmış :)

YERLİLERİN İÇİNDE EN ÇOK TUTULAN NH -CASE - ERKUNT GELİYOR BİZDE BAŞAK BAYİSİNE İLK TRAKTÖR ARARKEN GİTTİK ADAMIN BİRİ GELDİ BAŞAK ALMIŞ SESİZCE BİZE GİDİN ÇABUK BURDAN BAŞINA DERT ALMAYIN DEDİ BU İYİĞİGİDE KİMSE YAZMAZ SAKIN BU MARKADAN ALMAYIN DEDİ BİZDE BABAMLA HEMEN ÇIKTIK DOĞRU ERKUNT BAYİSİNE 70E Yİ ALIP ÇIKTIK 1 SAAT İÇİNDE

arkadaşalr başak seçenegını koymamız steyr kullanıcı olmamızdandır şimdiki traktörüzden çok memeunuz yanına bır tane arkadaş alacaz malum yaşlandı artık :)) erkutndan zf sansızm hidrolik aksamı hoşuma gıttı