Çiftçiliğe Yeni Başlayacaklar İçin...

Çiftçiliğe Yeni Başlayacaklar İçin, Tarla Bitkileri Yetiştiriciliğine Giriş....

Bu kitabı baştan sona okumadan çiftçilik yapılmaz, yapmayınız....!!!

Kitabı yazan hocamıza da en derin saygı we şükranlarımızı gönderiyorum...

http://ziraat.sdu.edu.tr/assets/uploads/sites/138/files/tarla-bitkilerine-giris-16112012.pdf

Kitabı okumak için Foxit PDF Readeri indirebilirsiniz :
http://cdn02.foxitsoftware.com/pub/...x/7.0/en_us/FoxitReader703.0916_enu_Setup.exe

Ynt: Çiftçiliğe Yeni Başlayacaklar İçin...

DeHLiZ link=topic=79207.msg937329#msg937329 date=1416404271' Alıntı:
Teşekkürler ağabey, trakkulüp üniversitesi yardımcı kitapları bunlar :)

:)
Şimdiye kadar gördüğüm A...Zye en kapsamlı PDF çalışma, elbette ayrı ayrı olanı daha iyileri wardır da bu formatta olanı yok en azından benim arşiwimde, binlerce döküman indiririm zaman buldukça da okurum, dün gece bunu buldum okumaya başladım, paylaşayım dedim....Yeni başlayacaklar için bir başwuru kılawuzu aslında...

Hermiyas link=topic=79207.msg937331#msg937331 date=1416404472' Alıntı:
:)
Şimdiye kadar gördüğüm A...Zye en kapsamlı PDF çalışma, elbette ayrı ayrı olanı daha iyileri wardır da bu formatta olanı yok en azından benim arşiwimde, binlerce döküman indiririm zaman buldukça da okurum, dün gece bunu buldum okumaya başladım, paylaşayım dedim....Yeni başlayacaklar için bir başwuru kılawuzu aslında...

İndirdim hemen, bu tür kaynakları bilgisayardan okumayı sevmediğim için çıktısını alacağım :)

DeHLiZ link=topic=79207.msg937335#msg937335 date=1416404945' Alıntı:
İndirdim hemen, bu tür kaynakları bilgisayardan okumayı sevmediğim için çıktısını alacağım :)

Ocağına incir ağacı diker, ;) toneri bitirir bu çıktı haberin olsun demedi deme...Foto bol sayfa sayısı fazla...

Hermiyas link=topic=79207.msg937336#msg937336 date=1416405013' Alıntı:
Ocağına incir ağacı diker, ;) toneri bitirir bu çıktı haberin olsun demedi deme...Foto bol sayfa sayısı fazla...

311 sayfaymış, hakikaten ya renkli çıktı almaya kalksam kaç liraya gelir :) Neyse canım tabletten okurum kitap gibi o da :p (Dönüşün böylesi :D )

DeHLiZ link=topic=79207.msg937339#msg937339 date=1416405311' Alıntı:
311 sayfaymış, hakikaten ya renkli çıktı almaya kalksam kaç liraya gelir :) Neyse canım tabletten okurum kitap gibi o da :p (Dönüşün böylesi :D )

Hocaya yazayım kitabını alsan daha ucuza gelir, malum offset en ucuz baskı yöntemidir...Kalıbından dolayı....

Hermiyas link=topic=79207.msg937342#msg937342 date=1416405517' Alıntı:
Hocaya yazayım kitabını alsan daha ucuza gelir, malum offset en ucuz baskı yöntemidir...Kalıbından dolayı....

Evet öyle oluyor da hocayı bunla uğraştırmayalım, hoca bildiklerini paylaşmaktan gerçekten zevk alan biri gibi. Fakültenin sayfasına ücretsiz olarak eklemiş, başkaları dünya para istiyor böyle bilgiler için.

Indirip okuyacam da tablete inmedi meret. Bi aksilik var ama çözemedim.

Her ne sebeple (isterse maddiyat) olursa olsun, kitabı alamayıp fotokopisini çektiren öğrencileri, sınavına bakmasızın geçirmeyen hocalar da gördü bu gözler.

Elini öpmek lazım hocamızın.