135 ler bu sefer balya taşımada....

Ynt: 135 ler bu sefer balya taşımada....

Maşallah başkan Nekadar da Yeniler gelse bizim bu tarafdaki Çiftciler Bırakmıyor özelikle ufakların yanına alıyorlar 65+Beygirlik traktörleri üstüne vermiyorlar ,Bi akılı telefonum olsa sana bi 135 Resmi göstersem ağlarsın ,Burada bi amcamız var adam yaşlandın çiftcili bıraktı ve evinin olduğu araziye dayreler yaptırdı ama tam öndeki dayrenin önüne bi otopark yaptı sadece 135 MF için özel traktör orada arada bi geziyor geri koyor yerine ,
tam bi 135 MF hayranı traktörün.

lordsaar link=topic=79226.msg937569#msg937569 date=1416430664' Alıntı:
Maşallah başkan Nekadar da Yeniler gelse bizim bu tarafdaki Çiftciler Bırakmıyor özelikle ufakların yanına alıyorlar 65+Beygirlik traktörleri üstüne vermiyorlar ,Bi akılı telefonum olsa sana bi 135 Resmi göstersem ağlarsın ,Burada bi amcamız var adam yaşlandın çiftcili bıraktı ve evinin olduğu araziye dayreler yaptırdı ama tam öndeki dayrenin önüne bi otopark yaptı sadece 135 MF için özel traktör orada arada bi geziyor geri koyor yerine ,
tam bi 135 MF hayranı traktörün.
saolasın abi.saman yüklü olan bizim.diğerleri biri dayımın biri onun komsusunun.bu taraftada vazgecmıolar ama yıllar gectıkce yenıler yerını alıo..ıyı olurdu abi ins bı akıllı telefon almak nasip olur :) dogrudur abi burdada bı dayıda 168 var.dayı cocugu gıbı bakıo.ölünceye kadar satmam dio.

BARTU link=topic=79226.msg937593#msg937593 date=1416431411' Alıntı:
güzel paylaşım, maşallah 135 ler saat gibi çalışıyor, her işte kendilerninden söz ettiriyorlar.

tesekkürler abi..evt abi masallahları var ama su önü korkuluklu olan yenı alınmıstı.arka taraf arızalıyms baya masraf cıktı ama sımdı ıyı kerata :)

mf-bolu link=topic=79226.msg937605#msg937605 date=1416431920' Alıntı:
Bizim 135 bugün muayeneye gitti devlet sağolsun af çıkardı valla ne kadar iyi bakarsan o kadar iyi her işine yetiyor adamın

benımkıde gırecek kardesım..gecen sefer ılceye goturduk 300 gecık traktör vardı yaptıramadık.bu sefer yaptıracaz ıns.benım 2011 den berı yok ne kadar ceza öedrım?

abi o ceza işini hiç bana sorma anlamıyorum bizde bugün sabah 10 gibi girrdik akşam ezanında bitti işimiz gercekten çok kalabalık oluyor biz 60 küsür tl bi ceza yedik ama sizin o kadar değildir

mf-bolu link=topic=79226.msg937613#msg937613 date=1416432258' Alıntı:
abi o ceza işini hiç bana sorma anlamıyorum bizde bugün sabah 10 gibi girrdik akşam ezanında bitti işimiz gercekten çok kalabalık oluyor biz 60 küsür tl bi ceza yedik ama sizin o kadar değildir

yınede saolasın kardesım..bızım burda sıra yuzunden kavga cıktı. muayene yapan adamlar bı dahakı ay 5 gun gelecez kavga etmen dedıler öle ayrıldı adamlar :) burda bırı götürdu.10 yıldır yokmus vıze.sıgorta muayene harcı cezası hepsı 300 tl dedı de ondan bı sorayım dedım.sıgorta 5 yıldır yoktu 155 tl ye yaptırdım.bakalım ceza ne kadar cıkacak..