Hep Sap, Hep Sap Muhabbeti Az Da Kız Muhabbeti Yapalım... :)

Ynt: Hep Sap, Hep Sap Muhabbeti Az Da Kız Muhabbeti Yapalım... :)

GENÇ EYMIRLİ link=topic=79301.msg938431#msg938431 date=1416654590' Alıntı:
maşallah 2. Video daki amma çalışkan her eve lazım

emrekaptan59 link=topic=79301.msg938432#msg938432 date=1416654930' Alıntı:
iç güveysi lazım mı acaba :D

Deseler ki bizim ülkede (Baltık ülkeleri, kuzey balkanlar, rusya, ukrayna, belarus) maaş yok, yatacak yer we yemek war sadece kızlar ile akşama kadar tarlada çalışacaksınız, memleketimizin erkeklerinin yarısı gitmezse ben de bir şey demiyorum.... :)

Allah herkese gönlüne göre eş nasip etsin. :) Bu devirde çiftçiliği, hayvancılığı seven kız bulmak zor. Veterinerlik Fakültesinin önünde nöbet tutturacaklar zorla :D.

Hermiyas link=topic=79301.msg938436#msg938436 date=1416657541' Alıntı:
Deseler ki bizim ülkede (Baltık ülkeleri, kuzey balkanlar, rusya, ukrayna, belarus) maaş yok, yatacak yer we yemek war sadece kızlar ile akşama kadar tarlada çalışacaksınız, memleketimizin erkeklerinin yarısı gitmezse ben de bir şey demiyorum.... :)

Ben giderim :D

Ağabey biz hiçbir kızı köy yerinde tutamayız, bunlar bu halde 'mini şort, askılı' nasıl tarlada çalışıyorlar hayret :( Başka bir başlıkta da demiştim ya, böyle laf etmeyecek huyu huyuma uygun, tarlada çiftlikte çalışacak bir kız bulursam hemen evlenirim diye ahanda bulduk galiba :p Gidip istesek mi bunlardan birini hehehehehe

Hermiyas link=topic=79301.msg938433#msg938433 date=1416656969' Alıntı:
Erkan sewgilin mi terketti seni ne oldu söyle bakem :) Balıklama diklemesine çoook derinlere dalıwerdin hemen hazır kıta seni ;)

Free takılıyorum ben abi. O yüzden sorun yok. Dedim konuya örnek teşkil edecek birkaç vidyo atayım dedim. Belki girip gören köylü kızlarımız olur. Şehir hayatına özenmezler. Yoksa bizim ülkemizde böyle giderse köyde duracak kız bulmaz çok zor. Hepsi şehire kapağı atmaya bakıyorlar. Yurt dışında ise bu işi severek, okulunu okuyarak yapan kızlar var. Birazda bizim eğitim sistemi eksikliğinden sanırsam böyle oluyor. Ziraat okullarının bu konuda yeniden düzenlemeye ihtiyacı var diye düşünüyorum. Kalifiye eleman yetiştirmek için düzenlenmesi gerek. Yurt dışında birçok ziraat okulu var. Kızlarda gidiyor, erkeklerde her türlü çiftçilik, hayvan bakımı ve ekipman tamiri konusunda da eğitimler veriliyor. Ama ülkemizde ne yazıkki yok.

O değilde bu John Deere ' nin Kubota ' dan bayağı bir acısı var herhalde. Kubotayı kötülemek için böyle sayısız karşılaştırma videoları var ama hepsi bu tür fasa fiso şeyler, bir tane bile tarla iş yaptırıp Kubota ' nın şusu kötü diyebildikleri videoları yok.

Bu arada herkese sor bir soru; 1. videoda ki kızı mı yoksa traktörümü deseler cevabınız ne olur :)

vasago link=topic=79301.msg938457#msg938457 date=1416661332' Alıntı:
O değilde bu John Deere ' nin Kubota ' dan bayağı bir acısı var herhalde. Kubotayı kötülemek için böyle sayısız karşılaştırma videoları var ama hepsi bu tür fasa fiso şeyler, bir tane bile tarla iş yaptırıp Kubota ' nın şusu kötü diyebildikleri videoları yok.

Bu arada herkese sor bir soru; 1. videoda ki kızı mı yoksa traktörümü deseler cevabınız ne olur :)

Kızın huyunu suyunu bilmiyorum traktörü alırım :p

vasago link=topic=79301.msg938457#msg938457 date=1416661332' Alıntı:

c) hepsi :D

1. Videodan çıkan anlam:
Iyi bir traktör ve balya makinasıyla da manita yapılabilir.

2. Videodan çıkan anlam:
Güzel bir bayan olmak, ağır işte çalışmaya engel değil.
Bonus anlam: şortlu bir bayan, eşarplı ve şalvarlı bir bayan kadar estetik çalışabiliyor.

3. Videodan çıkan anlam:
Kubota delikanlı adam traktörüdür :D

4. Videodan çıkan anlam:
Sarışın ve mavi gözlü bir bayan, bir erkeğin traktör seçimini değiştirmesine neden olabilirmiş :)

Not: erkanın paylaştığı 'traktör kullanan kadın' videolarından, traktörlerini neden bu kadar temiz tuttuğu, fantezileri ve olası diğer arşivlerinin kapasitesi hakkında fikir sahibi olunabilir :D