926 Çamurda

926 Çamurda
main.php

main.php

main.php

Ynt: 926 Çamurda

insomnia link=topic=8902.msg94108#msg94108 date=1226159837' Alıntı:
Tekerler yanyana bitişik bağlanmış teker aralarında boşluk bırakacak makara düzeneği olsaydı daha farklı olacağı düşüncesindeyim

Erkan abicim çamurda istersen yan yana 5 tane aralarında makara bulunan teker tak çıkmazzz.... Tekerler dolmuş ve sert çamur olduğundan altında da su var sabun gibi kayar, çıkmaz....

Avatar resmimi her zaman ornek gösteriyorum... bu gibi çamurda çıkmadığında ineceksin ve eline bir demir parçası alacaksın... tekerleri temizleyeceksin kendisi çıkıyo... ( çok temizlediğimden bilirim yanii )

Ynt: 926 Çamurda

DoYrAnLı#2# link=topic=8902.msg94409#msg94409 date=1226229964' Alıntı:
Erkan abicim çamurda istersen yan yana 5 tane aralarında makara bulunan teker tak çıkmazzz.... Tekerler dolmuş ve sert çamur olduğundan altında da su var sabun gibi kayar, çıkmaz....

Avatar resmimi her zaman ornek gösteriyorum... bu gibi çamurda çıkmadığında ineceksin ve eline bir demir parçası alacaksın... tekerleri temizleyeceksin kendisi çıkıyo... ( çok temizlediğimden bilirim yanii )

Katılıyorum bir kullanıcı yorumunu takdir ederim herzaman sonunda çeltik işinde balçık çamur içinde çalışıp tecrübe eden kişilersiniz asıl söylemek istediğim arada makaralı bir sistem olsaydı yapışık tekere göre belki daha faydalı olacağını belirtmek istedim fakat % 100 başarılı olacağını bende düşünmüyorum