sorunu çözene istediği kadar + rep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Error:Could not inint 3D system
Shader Model 2.0 is required
Please install the latest video drivers böyle bi hata alıyorum ne yapmam lazım yardım edermisiniz bilgisayarımın özellikler pentium 4 , 2.80 Ghz 512 Mb RAm directx 10 xp yüklü ekran kartım NVİDİA Geforce FX 5500 lütfen yardım edin ne yapabilirim ne yükleyebilirim lütfen yardım
çözene istediği kadar + rep ama + rep vermeyi bilmiyorum onuda söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Ynt: sorunu çözene istediği kadar + rep

sorun ekran kartından kaynaklanıyor 3d desteği yok ve oldukça eski 256 mb yetmiyor ayrıca ram en az 1 gb olması lazım 1 gb tada kasıyor fakat oynanıyor yani pc ni yenilemeden bu oyunu oynayamassın

çok teşekkür ederim operatör kardeş eline sağlık yazdığın için ayrıca resminiz çok güzel dozerlere merağım var benim

hısenqalamon link=topic=8909.msg93933#msg93933 date=1226131754' Alıntı:
Error:Could not inint 3D system
Shader Model 2.0 is required
Please install the latest video drivers böyle bi hata alıyorum ne yapmam lazım yardım edermisiniz bilgisayarımın özellikler pentium 4 , 2.80 Ghz 512 Mb RAm directx 10 xp yüklü ekran kartım NVİDİA Geforce FX 5500 lütfen yardım edin ne yapabilirim ne yükleyebilirim lütfen yardım
çözene istediği kadar + rep ama + rep vermeyi bilmiyorum onuda söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Yani bencede işlemciye bak... Birde Ram e kardeş çok bir para deil ram ler.150 ytl ye alırsın bitane...Sorun bence ekran kartından değil Ram den....Ekran kartın kaldırır...

işlemci iyi güzel de ram 512 tamam yetmeyebilir alır bir tane 1 gb ddr büyük ihtimal anakartı 50-70 ytl 150 biraz fazla olmuş ama ekran kartının kesinlikle kaldıracağını sanmam 3d desteği yok ve 256 mb zaten internette araştırırsa ekran kartını hep 3d uygulamardan eksi puan almış bence ram eklemeden ve ekran kartını değiştirmeden bu oyunu oynayamassın

bende 1 gb alsın demedim ki almışken 2 gb alsın diye yazdım 150 ytlyi...

256 mb ekran kartı benim bildiğim 3gb lik bir oyunu kaldırır... geforce fx i bilmiyorum ama...

cevap yazan arkadaşlar emeğinize sağlık allah razı olsun dediklerinizi değerlendiricem tekrar teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...