İnsanlık namına yokmu yardım eden..!

17.12.2007
3,301
213
Konya

0yunu kısa süre önce indirdim bir kac arkadasın yardımıyla oyunu kurdum lakin halen calıştıramıyorum. OpenAL32.dll hatası hallettim ondan sonra d3dx9_43.dll hatası karsıma cıktı arastırdım bişeyler yaptım ve oda karsıma gelmemeye basladı ama en son olarak 0xc000007b hatasını bi turlu cozemedim lutfen yardım edin 2 gundur ugrasıyorum bir kac sefer oyunu kaldırdım tekrar yukledim farklı sitelerden bir torrent daha indirdim onuda denedim fakat yine son olarak bu sorun karsıma cıktı. windows 8 64bit isletim sıstemi kullanan arkadaslardan özelikle rica ediyorum resimli genel kapsamlı olarak yardım ederlerse hatta sorunlar bolümüne konuyu sabıtleyebilirlerse aynı hata ile karsılasan diger arkadaslarda faydalanabilirler şimdiden Teşekkür edrim..

benim pc nin özellikleri bunlar aynen yazdım

işlemci: Intel Celeron CPU 1007U @ 1.50GHz
Yüklü bellek (RAM): 4.00GB
Sistem Türü: 64 bit işietim sistemi , x64tabanlı işlemci

Ynt: İnsanlık namına yokmu yardım eden..!

İnsanlık namına yokmu yardım eden..! lafına insanlık edip yardım edeyim.

Değerli kardeşim en kısa zamanda git kendine bir kız arkadaş edin . bırak oyunu moyunu derim sana bol şanslar.

FEHİM link=topic=79588.msg942896#msg942896 date=1417761570' Alıntı:

Değerli kardeşim en kısa zamanda git kendine bir kız arkadaş edin . bırak oyunu moyunu derim sana bol şanslar.
abi yardımdan çok güzel bi tavsiye vermişsin,ama oyunda on numara

FEHİM link=topic=79588.msg942896#msg942896 date=1417761570' Alıntı:

Hocam oyun daha dertsiz. Noldugu belli oyunda diğer i tamamen kumar[emoji1] .