27 EYLÜLDEN BUYANA BİR TÜRLÜ GELMEYEN JX75C

04.12.2007
5,974
7,758
46
lüleburgaz

arkadaşlar ankarada türktraktör de pazarlama bölümü veya sevkiyat bölümünden mi,artık bilemiyorum yardım almayı düşünüyorum türk traktör fabrikasında bana bu problemim ile ilgili yardımcı olabilecek herhangi bir tel.no su bilen varsa trakklup teki tüm arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.lütfen bi yardım edin.acaba bayi mi beni sallıyor.yoksa gerçek problem ne?herkese saygılar:(((((((((

Ynt: 27 EYLÜLDEN BUYANA BİR TÜRLÜ GELMEYEN JX75C

bayiyi fabrikaya şikayet et eğer işten güçten geri kalıp zararın varsa mahkemeye ver tüketici mahkemeleri ücretsiz ayrıca sonuç %90 lehine olur.

arkadasım 4440648 türk traktör müşteri hizmetlerinin numarası ikinci bi konu bi çok arkadas bilip bilmeden konusuor bayı traktor satmak ıstemezmı demekkı yok elınde traktor. . . ıkıncı bı konu ben bır case kullanıcısıyım jx serısı her konuda jx c serısınden ustun eger kullanma ımkanın olsaydı bunu anlardın dıger bı konu caseler gercekten yok satıyor butun turkıye genelınde bu boyle . . . sana sole solıyım bı urun yok satıyorsa tutuluyor demektir . . .

tabı jx serısı c serısıne gore ustundur sonucta fıyat farkı var c serısı compact yapıda bır traktör sonucta ıhtıyac talep ılıskısı agır ısler ıcın jx serısı hafıf ısler ıcın de c serısı

üstünlüğü falan önemli değil kardeşim. deseler ya abi yıl sonu fuarlar var hareketlilik olabilir.traktör yılbaşını bulabilir gelmesi.bizde kendimizi ona göre ayarlarız.ben bıktım tekirdağ karataşı tel.ile aramaya artık utanıyorum.arabamla 2 defa oldu gidiyorum.daha ne yapmam gerekiyor.ben kendi çevremdeki insanlara bu traktörü almak isteseler ne diyeceğim.benimki 3 ayda anca geldi sizinkisi;5 ay sonra belki gelir dediğim zaman,o iş zor olur.deutz cu lar her akşam bir bayi aşağı kahvede diğer bayi yukarı kahvede.adamlar köye konuçlanmışlar.nasıl traktör satıcaklar?

o fabrikanın çalışmasını gördüm trakkulüp aracılığı ile gittiğimiz gezide 2 ay teslimat bekletme ihtimalleri neredeyse yok vızır vızır çalışıyor fabrika sakaryayada açtılar taşınma vs desem o kadar bekleyeceğini sanmam bi siparişin ben olsam çoktan vazgeçmiştim iyi sabretmişsiniz

bence Türk Traktör call center ' ı arayıp durumu anlatmanız problemin çözülmesinde epey faydalı olacaktır.