tempra ! ! Yardım

arkadaşlar önümüzdeki günlerde araba alacam. Daha önce arabamız yoktu. Hem ılk olduğundan hem de acemiliğimi bu arabada atacağımdan karar veremedim. Köyde duruyorum köyün yolları pek ıyi değil bizim ev de köyün en üst tarafında sayılır kışın falan sıkıntı oluyor. Ben tempra veya tipo almak istiyorum ama kullananlar köye yaramaz diyor elektronik olduğundan ve ön takımları zayıf diyorlar. Simdi wroadway alcam. Tempra ve tipolar gerçekten böylemidir yardımlarınızı bekliyorum . Teşekkürler..

Ynt: tempra ! ! Yardım

GENÇ EYMIRLİ link=topic=79631.msg942964#msg942964 date=1417774288' Alıntı:
arkadaşlar önümüzdeki günlerde araba alacam. Daha önce arabamız yoktu. Hem ılk olduğundan hem de acemiliğimi bu arabada atacağımdan karar veremedim. Köyde duruyorum köyün yolları pek ıyi değil bizim ev de köyün en üst tarafında sayılır kışın falan sıkıntı oluyor. Ben tempra veya tipo almak istiyorum ama kullananlar köye yaramaz diyor elektronik olduğundan ve ön takımları zayıf diyorlar. Simdi wroadway alcam. Tempra ve tipolar gerçekten böylemidir yardımlarınızı bekliyorum . Teşekkürler..
Tempralar pek tutulmuyor nedense.Broadwayın satışı daha kolay olur

Tempra iyidir alacaginiz modele bagli olarak hidrolik direksiyon v.s Ama tarlaya git gel de olcaksa biraz sikintili olur. Onun yerine bi toplu broadway daha cok isinizi gorur. Az yakar cok kacar. Hem parca ucuz ve bulunabilir heryerde. Tempra icin Aynisini soyleyemem.

herkese verdiği bilgiler ıçin teşekkür ederim. Bugün bi kaç ustayla görüştüm onlarda aynı bu sorunları söylüyor. Yalnız bu wroadway ler acayip piyasası var. 3-5ay önce aynı model bi wroadway i 1000ila 2000 arası daha ucuza alınırdi.