KOMPAKT DIŞ - KAVERNÖZ İÇ
58-114 hp / 43-84 kW
Yayınlar, hidrolik ve PTO ve tarım, çim veya endüstriyel lastikler de dahil olmak üzere fabrika seçenekleri, geniş bir yelpazesi ile, Farmall C traktörler tam donanımlı ve çalışmaya hazır şekilde teslim edilebilir. Buna ek olarak, kabin versiyonları amaçlanan uygulamaya uygun fabrika yüklü yüksek performanslı anti-polen filtre ile özelleştirilebilir.
Case IH genişletilmiş ve 107hp için 58hp altı yeni dört silindirli modelleri kapsayacak şekilde Farmall C aralığı yükseltti. Hayvancılık ve küçük karışık çiftliklerde hedefleyen, onlar 65hp den 82hp mevcut üç silindirli Farmall A modelleri ve yüksek şartname arasındaki şirketin aralığına uyması, 99hp dört-silindirli Farmall U Pro traktörler 114hp için.

Düşük toplam yüksekliği, sadece 2.5m ve 3.7m sıkı dönüm daire faydalı olabilir çiftlikleri itiraz için tasarlanan, 58hp Farmall 55C, 65C 64hp ve 74hp 75C modelleri 86hp Farmall 85C, 99hp 95 ° ve 105 ° 107hp ile birleştirilir. Tüm turboşarjlı ve ara hem de yeni 3.4-litre dört silindirli, common-rail dizel motorlar bulunuyor. Bunlar biraz daha güçlü yanı sıra güncel Farmall modellerinde kullanılan 3.2 litrelik güç ünitesi daha ekonomik olması vardır, 55hp 55C, 65C 64hp ve 75hp 75C, onlar yerine hangi.

Case IH yeni motorlar geleneksel dizel partikül filtresi (DPF) kullanmadan 2015 yılında yürürlüğe giren Evre IIIB emisyon standartlarını karşılamak gerçeğini vurgulamaktadır, bu partiküllerin filtre temizlemek için 240c ulaşmak için egzoz gazlarını gerektirir, bir sıcaklık traktörler, sadece kısa bir süre için ya da hafif uygulamalarda kullanılır nerede elde edilemez.

En son Farmall C traktörler turboşarjlı ve ara hem FPT Industrial ' in 3.4-litrelik, dört silindirli, common-rail dizel motorlar bulunuyor.

FPT Industrial, motorlar, aks ve sanayi sektörü için yayınlar önde gelen küresel bir tedarikçi tarafından üretilen, yeni güç üniteleri sonra taze hava ile onları karıştırır, egzoz gazlarının ısısını düşürür soğutulmuş egzoz gazı devridaim (CEGR) teknolojisi ile donatılmıştır ve yanma verimini en üst düzeye çıkarmak için silindir karışımı verir. motorları da yeni dizel oksidasyon katalizörü (DOC) ve otomatik böylece sistem temiz kalır ve en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak, egzoz gazlarındaki parçacıkların yakar bakım gerektirmeyen partikül madde katalizör (PMC) teknolojisine sahip.

Standart olarak, Farmall 55C, 65C ve 75C traktörler bir seçenek olarak kullanılabilir bir 20F / 20R 40km / saat ünitesi ile, bir 12F / 12R 40km / saat şanzıman ile donatılmıştır. Büyük Farmall 85C, 95C ve 105C modelleri 24F / 24R iki vitesli Güç Servisi sistemini kullanan, ancak müşterilerin nominal hızında sadece 123m / saat aşağı seyahat hızları sunan 40F / 40r 40km / saat sarmaşık iletimi belirtebilirsiniz.

Bir ön-uç yükleyici ile çalışırken görünürlüğünü artırmak için ön tavan bölümündeki bir pencere dahil düz taban kabinler ile donatılmış, altı yeni Farmall C modelleri Case IH en kapsamlı için değerli bir katkı sağlamaktadır.


KAYNAK:http://www.wnif.co.uk/2014/12/case-ih-new-engine-technology-for-expanded-farmall-c-range/