tumoson 9115 mi yoksa new Hollanda td90 mi ? yoksa masseymi alayın?

Ynt: tumoson 9115 mi yoksa new Hollanda td90 mi ? yoksa masseymi alayın?

Simdi Tumosan 9115 ile New Holland TD90 arasinda 25 hp fark var. Sizin istediginiz hp araligi ne ilk bas onu kararlastirin. Sonrada markaya karar verin. New Holland in ithal serisi daha kullanisli. Ama Massey Alacaksaniz 5400 serisini daha cok oneririm. Tumosani bence listeden cikarin. Onun yerine Erkunt Hasmet 110 Cdr yi koyun. ;)

Şu an sezonda 400 dekar yer çeviriyoruz. Eğer şu an benim elimde 110 bin nakitim olsun hiç şunu mu alsam bunu mu alsam demeden MF 5445 alırdım üzerini borçlanıp. Hatta 110 bin canlı parayı gören galericiyle de senet yapar borcu direk ona öderdim kredi işine bile girmezdim o şekilde anlaşırdım mesela. O kadar sıcak paran varsa elinde ne yapacaksın tümosanı ikinci elde olsa ithal al bence.

Kiyaslama yapicaksan adil olsum kardesim mf 5400 serisi guzel makinalar ama paralari da guzel ;) tdd serisi yerli ve uygun fiyatlari var td110d yi abartisiz full olanini 100 bin liranin altinda alabilirsin kullanan cok arkadasim memnun forumda bu traktor hakkida kotu yorum yapanda var ama bunlar makina sonucta iyide cikabilir kotu de ayarlatirsin seninkide iyi olur ;) yerli nh tavsiyemdir yani ;)

Ayrica ekleme yapiyorum 2012 den beri uretiliyo cok sukur henz sanzuman yada motor arizasi duymadik tdd serisinde karsilasabilicegin en buyuk problem bence yakit problemi olur oda ayarla cozuur diye umid ediyorum ;)

Kardeşim tumosandan uzak dur bende newholland alacaktır ama bütçe el vermedi ve tumosandan 8085 aldım ucuz diye ama hayatımın hatasını yapmışım ses ve konfor yok arti arıza olarakta servisle uğraş dur şimdi değiştirecek oluyorum bir sürü zarar var işin içinden cikilmiyor